Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ha van a rokonságodban festő,...

Ha van a rokonságodban festő, burkoló. Stb akkor neki szólsz ha kell nálad valami szakmunkát csinálni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy festetni szeretnél és az egyik közeli rokonod festő, őt hívod?


1. Nem, nem szeretném hogy azt higgye hogy ingyen várom el mert rokon.


2. Igen, őt hívom, inkább egy rokonnak fizetek mint egy idegennek.


2013. febr. 13. 16:54
1 2
 11/11 LACI115 válasza:

Az ember mindig a saját kárán tanul! Rokonnal csináltatuk a vizvezetéket (ingyen). Rosszul csinálta meg és természetesen nem kérhetük számon semmit.

Egy régi ismerőssel csináltatuk a lakásunkat (festés, burkolás,falazás stb.) a munkákat nagyon jól és szépen megcsinálta(volt mikor hozzott magával segédmunkást is).

Természetesen jóval olcsobban mint ha másnak dolgozott volna.A probléma csak akkor kezdödött mikor kért sőr, cigit igy egyre-egyre megnövekedett a költség. A munka befejeztével még mindig járt egy darabig hogy adjak neki egy kis pénzt, sőrre, cigire valót, mintha jógdíjat kellett volna fizetnem a munkáért.Sajnos csak ezek után jöttem rá, hogy többe került, mintha hívtam volna egy idegen mestert aki megcsinálja a munkát és Én kifizetem és mindenki megy a tovább a maga útján.

2013. febr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!