Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jövöre leszek 8. -dikos ....

BheBhe kérdése:

Jövöre leszek 8. -dikos . (fiú vagyok) csak nem tudom hogy mit dolgozzak majd. :S burkoló, festö, lakatós, vagy ha nem is ezek mondjatok mán egy jó szakmát! ()?

Figyelt kérdés

Hello^^ egy olyan szakma kéne amiböl meg istudok élni és nem is kell oylan sokat tanulni!

tanácsokra várok !

(???????????????)


2011. márc. 27. 14:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mérnök.
2011. márc. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

1. vok, azt nem láttam hogy sokat ne kelljen tanulni.

akkor ács vagy lakatos legyél mindenképp.

2011. márc. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Árufeltöltő. Állítólag annyit keresel vele, mintha tanár lennél.
2011. márc. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ács! Bizony isten, ha lenne minimális kézügyességem, és nem lennék tériszonyos, ácsnak mennék. Belföldön egy forintot nem ér a tudásod, viszont külföldön annyi pénzt fizetnek az ácsoknak, hogy gond nélküli életed lehet.
2011. márc. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Gengszter xD


Karosszéria lakatos,festő,pék.

2011. márc. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Cukrász,amit elrontasz azt meg is eszed.
2011. márc. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát azt tanácsolom ne gimnáziumba menny én már nagyon bánom, hogy gimibe mentem itt a tanárok is azt szajkózzák, hogy nagyon sok diplomás van és nagyon kevés szaktudással rendelkező. Lehet én is elvégzem a gimit és kitanulok egy szakmát, tehát az égvilágon semmi értelme nem volt a giminek csak max az, hogy többet nyúznak. Szóval az van, hogy mire mi odajutunk addigra sokkal jobban becsülnek majd egy lakatost vagy egy autószerelőt és többet is fogsz belőle keresni mint a 7 diplomások. Szóval mindenképpen valami jobb szakközepet vagy szakmunkást nézz ne kövesd el azt a hibát amit én illetve nem nagy hiba csak ugyan ott fogok kilyukadni mint te nagyjából csak többet tanulok majd érte:D.

16F

2011. márc. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu a kérdés (egy kicsit mintha rájátszanál az emotikonokra, ja és ez miért is politika kategória?)
2011. márc. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Szerintem kamu a kérdés"


Szerintem meg te vagy kamu. Mármint te vagy Kamumail csak másik néven bejelentkezve.

2011. márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 bumbi02 ***** válasza:
100%
ahhoz hogy egy szakmával jó pénzt keress, kell tanulni. ilyen hozzáállással hogy valami ami jól keres, csak tanulni ne kelljen, igy nem fogsz sokat elérni, nem fogsz sokat keresni. külföldön is a JÓ szakembereket keresik, nem pedig azokat akik csak összeraknak egy asztalt aztán nem érdekli őket hogy szétesik később-e vagy sem. csak a fizetés pillanatáig maradjon egyben...
2011. márc. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!