Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jövöre leszek 8. -dikos ....

BheBhe kérdése:

Jövöre leszek 8. -dikos . (fiú vagyok) csak nem tudom hogy mit dolgozzak majd. :S burkoló, festö, lakatós, vagy ha nem is ezek mondjatok mán egy jó szakmát! ()?

Figyelt kérdés

Hello^^ egy olyan szakma kéne amiböl meg istudok élni és nem is kell oylan sokat tanulni!

tanácsokra várok !

(???????????????)


2011. márc. 27. 14:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Talán legyél kubikus?
2011. márc. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Asztalos. Ha esetleg tovább akarnál fejlődni a szakmádban, leérettségizel és elmész technikumba, ismerősöm is ezt csinálta, de ez csak egy lehetőség.

Hogy jól megélj, ahhoz jónak kell lenned a szakmádban, ahhoz pedig minimális szorgalom szükségeltetik.

Ezen felül: villanyszerelő, ács, és előttem is írtak még párat.

2011. márc. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

" Mármint te vagy Kamumail csak másik néven bejelentkezve."

Te hülye barom, már máshol is leírtam neked, hogy nem én vagyok kamumail! Azonkívül tudsz valamit nyögni, hogy minden pártsz@r és hogy vannak fontosabb dolgok is az evésnél meg a munkánál? szállj le rólam, gyökér!

2011. márc. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a kommenteket :)

jó fognak jönni :)

2011. márc. 27. 19:36
 15/15 anonim ***** válasza:
Legyél hóhér. Sem írni, sem beszélni nem kell hozzá, neked ahogy elnézlek, úgysem megy egyik sem.
2011. ápr. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!