Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol vegyek kényelmes, jó...

Hol vegyek kényelmes, jó minőségű kinyitható kanapét? Tippek, ötletek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Előzmény: rendeltem egy webáruházból egy közepes árfekvésű darabot, hulladék minőségű volt, 3 hónapomba tellett visszavitetni és kifizettetni a webáruházzal a terméket, nem szeretnék több ilyenbe belefutni. XXXLutz, Jysk és egyéb ilyen bútoráruházak kíméljenek a selejt termékeikkel. IKEA még szóbajöhet, de egyszerűen nem tetszenek a színei, illetve mindegyik ikeás kanapéban azt érzem, hogy szétfolyok, nagyon kényelmes, de ilyen süppedős, alig lehet felállni belőle.
jan. 15. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem a tipikus bútorboltokkal nincs jó tapasztalatom kanapé ügyben. Végül egy kis magán bútoros boltban vettem jót, elég drága volt, de nem a Jyskös minőség az is biztos. Inkább nézz szét kisebb bútorboltokban. Amit vettem, azt pl Lengyelországban csinálták, rendelést kellett leadni, megadni a kárpit színét, aztán szóltak ha kész volt, de megérte!
jan. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Engem egy cseh cég vert át, úgyhogy külföldről biztosan nem merek már rendelni :(
jan. 15. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézz körbe a Kanizsa trendnél. A prémium verziója az Andante. Több tucat anyag típusból és több 100 színből választhatsz.

3 féle keménységgel és 2 magassággal kérheted.

Drága lesz, de jó.

Ezeket nem fekszed/ ülöd ki, masszív váz és vasalatok, minőségi anyagokkal csomagolva

😍😍

jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, vannak magyar gyártók, egy olyan céget érdemes keresni és náluk ki is próbálni megvétel előtt. Én sajnos nem ezt tettem és neten csak megrendeltem a kanapét.

A minősége tökéletes, az ára is jó volt, csak nem olyan puha az ülőfelülete mint aminek gondoltuk. Kinyitható 3 személyes kanapé és minden tekintetben nagyon jó lett ezen kívül, hogy ráülni elég kényelmetlen, mert kemény az ülőfelülete. Szóval ki kell próbálni!

Rokonom kisebb településen csináltatta a kanapéit egy közeli szakemberrel és nem került sokkal többe, mint megvenni egy jó minőségű nyitható 3+2-es összeállítást (mindkettő nyitható lett). Ő választhatta ki hogy milyen legyen, milyen huzattal készüljön el, milyen ágyszerkezettel. Mi most készülünk hatalmas pénzért újra kárpitoztatni a 3 és 2 személyes kanapénkat amit egy nagy bútorboltban vettünk. Eleve sérülten érkezett az egyik része a sok csomagolás alatt, tehát a gyárban így csomagolták le. De visszavitetni a mi költségünk lett volna, nem érte meg. Viszont ahogy írtad, a kinézete szép, a minősége vacak. A szivacsa megsüllyedt, a szövete tönkrement pár év alatt. Mivel a bútorok viszont ehhez illőek így nem tudunk újat venni, mert akkor sok mást is újra kellene venni. Régebben viszont egy kis magyar gyártótól vettünk franciaágyat is meg L alakú nyitható kanapét is, azok nagyon sokáig jók voltak.

Keress a neten magyar céget, amelyik elérhető közelségben van vagy van közel bemutató termük ahol ki is tudod próbálni a terméküket és velük csináltasd meg!

jan. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!