Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A tömör memóriahabos vagy a...

A tömör memóriahabos vagy a réteges memória+poliuretánhabos fedő matrac a kényelmesebb?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra vagyok kíváncsi.


Nekem csak a tömör 5cm magas, memóriással van tapasztalatom, de 12év után eljött a csere ideje.

Az olcsított, réteges, fele-fele poliuretánhabos+memóriás matracok olcsóbbak, és sokkal nagyobb a választék.Viszont nem tudom hogy pl: az a 2,5cm memóriaréteg az 5cm-ből elég-e a megszokott süppedős, felhőkön fekvős kényelemhez.


Ezt a két matracot néztem ki:


Réteges típús


[link]



Tömör memóriás


[link]



2021. szept. 18. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Bizonyára kényelmes mindkettő, de a 25kg/m3 hab az nagyon alacsony, gyenge minőség. Legalább 33-35 legyen.
2021. szept. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A memória hab is egyfajta, de nagyon sűrű hideghab. Ennek révén kevésbé is szellőzik.

Egy jó matrachoz nincs szükség ilyenre, csak az olcsók feljevítására szolgál, ami ugye plussz pénz.

2021. szept. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!