Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy rendezzem be a szobám?

Hogy rendezzem be a szobám?

Figyelt kérdés

hogy csináljak helyet? hogyan legyen helytakarékosabb? miket dobjak ki? miket ne? (ketrecben egy nyuszi lakik de most az udvaron van)...mellékelek képeket

kérlek a kupit ne nézzétek..éppen probálok rendet teremteni a káoszban g

tetőtér van a szoba egyik felében

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2010. aug. 9. 15:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

nem várom el hogy érts a nyulakhoz..de! nem lehet magas helyre tenni mert neki szabad kijárása van a lakásba és magasrol nem tud leugrani..ágy helyére nem tudok ennél magasabbat tenni mert ott a radiátor..

az utolso válaszolo terve nagyon tetszik..ha az asztalt eltudnánk tenni akkor elraknám..

2010. aug. 9. 17:08
 12/15 A kérdező kommentje:

hello

nem tudom milyen progival csináltad de..az íróasztal elvitele nélküli terved lenne esetleg? mert nagyon tetszik de sajna az az egy ami semmiképp sem mozdítható..

2010. aug. 9. 17:11
 13/15 anonim ***** válasza:

ez a 2 ötletem van még: ebből mást nem nagyon lehet kihozni, szerintem....


[link]


[link]


azért remélem segítettem :)

2010. aug. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

hello

nagyon szépen köszönöm a fáradozásod de hirtelen felindulásbol neki álltam megcsinálni az elsőt annyira tetszett. egyenlőre felcseréltük az ágyat és asztalt többit holnap mert elég durva emelgetés volt de túléltem azért :)

egyetlen egyet változtatok a terven a nyuszit..sajna az ablak alatt nem lehet mert huzatot kap

2010. aug. 9. 19:55
 15/15 anonim válasza:
szerintem forditsd meg az asztaltalt, hogy az alacsonyabb fal menten helyezkedjen el igy sokkal nagyobbnak fog kinezni a szobab; melle (mint ahogy jelenleg van elhelyezve az asztal vagy az agy es az asztal kozotti fali reszen) teheted a konyves polcot, hogy minden kezugyben legyen es a ket nagy szekreny pedig egymas mellett legyen
2010. aug. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!