Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy rendezzem be a szobám?

Hogy rendezzem be a szobám?

Figyelt kérdés

hogy csináljak helyet? hogyan legyen helytakarékosabb? miket dobjak ki? miket ne? (ketrecben egy nyuszi lakik de most az udvaron van)...mellékelek képeket

kérlek a kupit ne nézzétek..éppen probálok rendet teremteni a káoszban g

tetőtér van a szoba egyik felében

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2010. aug. 9. 15:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A sarokban lévő nagyszekrényt én a számítógép mellé tenném, a kis fiókos szekrényt meg az ágy elé, az éjjeli szekrényed mellé.

Így a magas falon, ahol az ajtód is van több hely lesz, a falat tudod dekorálni hogy ne legyen nagy üresség.

Az én szobám is nagyon kicsi és egy szekrény van csak bent amiben a ruháim vannak, a többi része ott van tesómnál.


Az nem írtad hogy mire kell a nagy hely, úgy többet tudtam volna segíteni.

2010. aug. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

hello

tanulo sarkot szeretnék kialakítani valahol ezért kéne

üdv

2010. aug. 9. 15:55
 3/15 anonim válasza:
sztem középen azt a kis dohányzóasztal szerűséget kéne kiraknod a szobádból. a rajta lévő cuccoknak a szekrényekben biztos tudsz szorítani helyet. sztem egy ilyen asztal csak helyet foglal, ráadásul hálószobába nem is nagyon illik
2010. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

èn az íróasztalt az ablak mellé tenném, fontos hogy fényt kapjál mikor tanulsz, vagy akármire is használod az író asztalt.


A másik sarokba tenném az ágyat ahol most az íróasztal van.

Azt a polcot ami földön va a falra tetetném, vagy legalább arra a komódra ami mellette van. Az asztalka tök felesleges azt raknám ki.

Az éjjeliszekrény mehet az ágy mellé, mert ott fontos.


Vennék pár müanyag nagy dobozt, pl ikeába igen olcson lehet kapni, amibe a lim lomokat bedobálnám. ez egy gyors össze rendezésnél is praktikus mert mindent bele dobsz és már rend is van.


Ha nincs más állat a házban akkor a nyuszit nem aszobámba tartanám hanem valami központibb helyen, egyrészt mert büdös lehet néha, másrészt meg többen foglalkoznak akkor vele.

2010. aug. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

hello

köszi a tanácsokat de sajna korlátozottak a lehetőségek..

az asztalt most vettem 20ezerért..nem igazán szeretném kidobni és ez nekem saját szobám nem hálószoba mindent itt kell tartanom..

íróasztal-számítogépasztal

ahol van ott van az egyetlen konnektor elosztót nem akarok húzogatni. ezenkívül iszonyat nehéz (20-30kg) és senki nem tud segíteni arrébb tenni..

a nyuszi pedig NEM BÜDÖS!!!!!!!!! NAPONTA takarítva van és az állatnak nincs semmi szaga..egy állat akkor büdös ha elvan hanyagolva.

2010. aug. 9. 16:38
 6/15 A kérdező kommentje:
főleg olyan tanácsokat szeretnék hogy mit hova..nem azt hogy mit-kit dobjak ki..
2010. aug. 9. 16:40
 7/15 anonim ***** válasza:

"miket dobjak ki? miket ne?"

"főleg olyan tanácsokat szeretnék hogy mit hova..nem azt hogy mit-kit dobjak ki.."


Nem érzed az ellentmondást?

Én a számítógép-asztalt az ablak mellé a sarokba tenném, az ágyat meg a számítógép-asztal helyére. A hosszú tükrös szekrényt a ruhásszekrény mellé tenném, a komódot és a könyvespolcot az ágy helyére. Ezek elé a kisasztalt, aminek mondjuk nem sok funkcióját látom, de ha ragaszkodsz hozzá... A nagy legyezőt kivágnám, vagy a nyuszi ketrece fölé raknám. A maradék nagy falfelületre (az ajtó és a tükrös közé) beszereznék egy magasabb polcrendszert. Emelé kerülhetne a nyuszi ketrece, akár egy kisasztalra (vagy a már meglévő kiasztalra).

2010. aug. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A berendezésben nem nagyon tudok segíteni, mert nem értek hozzá, az én szobámat is más szokta rendezgetni.

De a nyuszi tényleg NEM BÜDÖS, csak minden nap időt kell fordítani a ketrec kitakarítására! Olyan mint az ember. Ha nem tisztálkodik napokig, akkor büdös, de ha minden nap tisztálkodik ,akkor nincs szaga...csak nem minden ember olyan jólelkű, mint egy nyussz.

2010. aug. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
jo de nem a bútorokra gondoltam...................tárgyakra..mit gondolsz azért vettem 200ért bútorokat hogy kidobjam?
2010. aug. 9. 17:02
 10/15 anonim ***** válasza:

én biztosan így rendezném be:


[link]


nézd meg a tervem! remélem segítettem

2010. aug. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!