Kezdőoldal » Otthon » Kert » Nektek mi az “álomudvar”?

Nektek mi az “álomudvar”?

Figyelt kérdés
Nekem szép rendezett zöld gyep, ahol van 2járda a kocsinak, oldalt pedig szalonnasütő hely, mögötte pedig egy kerti “hinta”.

2018. márc. 26. 21:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az én álom udvarom szép füves . Bokrokkal pár gyümölcsfával. Tujákkal. Egy 20 köbméteres kertitóval tele hallal. Most kapcsolok én mevalósítottam a saját álmom mert az enyém pont ilyen.
2018. márc. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, sok jó 5letet adtatok ;) :)
2018. márc. 28. 08:20
 13/15 anonim ***** válasza:
Én az autókat garázsban szeretném látni. Az udvar szép zöld gyepes, az egyik sarokban van egy kis szikla kert, van egy közvetlenül házhoz kapcsolódó fedett terasz és van egy kiülős sütögetős hely valahol az udvar másik felén, ahova kiülhetünk grillezni, napozni.
2018. márc. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Sok zöld, nyugi, pihi. A természet vegyen körül. A sütögető is mintha eldugva lenne, ne azon legyen a hangsúly - hanem a természeten.

[link]

2018. márc. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Álomudvar ahol nincs balfasz a szomszédban,röviden tömören.
2023. márc. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!