Kezdőoldal » Otthon » Kert » Nektek mi az “álomudvar”?

Nektek mi az “álomudvar”?

Figyelt kérdés
Nekem szép rendezett zöld gyep, ahol van 2járda a kocsinak, oldalt pedig szalonnasütő hely, mögötte pedig egy kerti “hinta”.

2018. márc. 26. 21:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Fa kocsibeállóval sziklakertel füves gyeppel.
2018. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahova nem lehet belátni.:)


Rendes, tiszta és van egy kis "vadonfílingje" is, úszómedencével, sütögetővel, hatalmas filagóriával, ami 3 oldalról be van futtatva valamivel.

Nem szeretem a vonalzóval rendezett parkot kert helyett.

2018. márc. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tele van jó tojó tyúkokkal .Jah,ez kicsit másról szól,ez a máik oldal .
2018. márc. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szép pihenőkert, bokrokkal, fákkal, amik közül sok terem gyümölcsöt, hogy tavasztól késő őszig ha kimegyek, mindig csipegethessek valamit. Szeretem, ha természetesnek tűnik minden, azaz nincsenek szigorú vonalak pl. tujasorból, ágyásokból, nem látszik nagyon építettnek, hanem mintha véletlenszerűen nőttek volna a növények.
2018. márc. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas dzsungel legyen, nem bánom a karbantartás nyűgét. A nyírott gyep szerintem golfpályákra való, nekem rengeteg virág kell, bokrok és fák, ahogy az a természetben is normális. Szeretnék jónéhány gyümölcsfát és -bokrot, konyhakertet, és a telket szegélyezzék házmagas tuják. Hintaágy és soküléses hinta is kell a még nem létező családomnak, plusz egy pancsolótavacska a szintén nem létező állataimnak.
2018. márc. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a KERT árnyékadó öreg fákkal, napos tisztással sok-sok virággal, pillangókkal és madárcsicsergéssel teli. A hajnali rigók énekére ébredni, s este meglesni, hogyan dézsmálja a macskák maradékát a süni.
2018. márc. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az álomudvaram, ahol van egy pici medence, ahova a környék kidobott ékszerteknőseit összegyűjthetném. Szerintem nincs annál szebb és békésebb, mint ahogy 25-30 teknős egymás hátán napozik :) És mellé magamnak én is egy hintaágyat szeretnék.
2018. márc. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne lehessen belátni (legfontosabb); medence; filagória bográcsolóval; nagy,öreg, árnyékadó fák; önmetsző-önpermetező gyümölcsfák; önnyíró-önlocsoló pázsit :-)
2018. márc. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Tele van madaraknak csábító zegzugokkal, rovarcsalogató virágágyásokkal, terebélyes fákkal, van benne árnyékos és napsütötte rész, és őshonos gyep, amin játszhatnak a gyerekek.
2018. márc. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörű növények, ápolt fű, és kutya.

Ez ugye a lehetetlen kategória...

2018. márc. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!