Kezdőoldal » Otthon » Kert » Nálatok ki szokta felásni a...

Nálatok ki szokta felásni a kertet? A feleség vagy a férj?

Figyelt kérdés
Nálunk én mint nő szoktam felásni a kertet és mindenki kivan rajta akadva, hogy nem a párom csinálja.Őt ezt nem érdekli ő inkább barkácsolni szeret nem kertet művelni.Nálatok ki csinálja?

2015. szept. 23. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a férfi. mi megegyeztünk hogy ami házon belül van azt én csinálom, ami kívül azt ő. Mellesleg ő akart veteményest, én sosem szerettem vele bíbelődni.
2015. szept. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálunk az ásás a férfi dolga.
2015. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát a fene megette az olyan házasságot, ahol a férj engedi, hogy felesége kertet ásson. Elhiszem, hogy nem szeret kertészkedni, de legalább a kert felásását megcsinálhatná vagy legalább fizetne egy napszámost, aki felássa.
2015. szept. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha kis gizda lennék, a feleségem meg akkora mint egy ruhás-szekrény, akkor lehet, hogy nálunk is a feleségem ásná a kertet. De mivel én vagyok a nagyobb és erősebb, így ez az én feladatom.
2015. szept. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Noha 40 éve kertészként végeztem, nem nagyon esz a fene a kerti munkákért. Ennek ellenére az ásást én szoktam elvégezni, csak a többi pepecs munkát hagyom a nejemre. Ez sajnos azzal jár, hogy egyre nagyobb kertet akar, és hovatovább vennem kell egy traktort.
2015. szept. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is a férfiak ásnak.
2015. szept. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ketten vagy a férjem. De én nem akadok fenn azon, ha másoknál máshogy van. Nálunk például a férjem van gyeden a gyerekkel, én 7,5 hónap után visszamentem dolgozni. De a környezetünk még ezen sincs kiakadva.
2015. szept. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
haszon növényt termeltek vagy csak virágokról van szó, utóbbi esetén megértem hogy ilyennel nem foglakozik.
2015. szept. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem kötelező ásogatni a kertet, van, aki a dzsumbujt szereti. Ha a férjet ez úgy ahogy van nem érdekli, a nő meg minden áron ezt akarja, hát tegye, jól van az úgy...


Nálunk én (a gyerek) ásta-ássa a kertet, mert az az én territóriumom, a szülőket meg soha nem érdekelte-érdekli...

2015. szept. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A kertet ásó nő olyan, mint a ruhát vasaló férfi.

Előfordul, és nem is illegális, de tipikusnak nem nevezhető, és mindenki csodálkozik rajta. :)

2015. szept. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!