Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Férj:dolgozik, de KHR listás--...

Férj:dolgozik, de KHR listás--feleség:3 gyermek annyja, GYESEN VAN. Hogyan lessz ebből lakáshitel? Vidéki ingatlnról lenne szó-másik házat bevonni nem tudunk!

Figyelt kérdés
2015. jan. 26. 13:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Remélhetöleg sehogy!!! MIRE akarnának felvenni hitelt, föként hogy még van tartozásuk is????
2015. jan. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Nyugi, lehet, hogy már nincs tartozásuk!


Le kell kerülni a KHR listáról, vagy más nevére kell lakást és hitelt felvenni.

2015. jan. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
No erre mondta a Gyurcsány, hogy böszmeség.
2015. jan. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

"más nevére kell lakást és hitelt felvenni"


Ilyen hülyét nem hiszem, hogy sokat találni, aki másnak megvesz egy lakást és fizeti helyette a hitelt. Mert általában ez szokott lenni a "másnak" felvett hitelböl.

2015. jan. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"Ilyen hülyét nem hiszem, hogy sokat találni, aki másnak megvesz egy lakást és fizeti helyette a hitelt."


Nyilván nem idegenre, hanem szülőre gondoltam. Az én szüleim vettek fel nekem hitelt. Nekem ilyen szüleim vannak.. Neked talán nem. ;)

2015. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem nincs szükségem arra, hoyg mások vegyenek fel helyettem hitelt.


De ha figyelmesen olvasnád a kérdésket, minden nap van olyan, hogy a szülö/gyerek vett fel a másiknak kölcsönt és fizetheti, mert átverték.

2015. jan. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szükségem nekem sincs, de előnyös befektetési lehetőségem lett így.


Amúgy most akkor egész pontosan attól félted a kérdezőt, hogy átveri valakijét? WTF? Talán nem kellene ennyire rosszindulatúnak lenned!

2015. jan. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.


vagy ki kell fizetni a tartozást, spórolni kell, hogy havonta elteszel 100ezret és 5 év múlva vehetsz egy 8 millás lakást, hogy 2 milliót kipótolod hitellel. Persze kár is belekezdeni, nem fog sikerülni.

2015. jan. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a váalszokat-NEM KELL VITATKOZNI,mert nagyon sokan vagyunk ebben a hajóban,ez a témarendszer beteg,gyógyításra szorulna,mint Orbán Papó.Csak azt nem értem akkor,mi a frásznak reklámozza itt-mindenfelé hogy HITEL BÁROSNAK...?
2015. jan. 27. 06:33
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
mert az sosem hitel, hanem fogyasztói csoport...
2015. jan. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!