Kezdőoldal » Otthon » Kert » Pitypang kiirtásának módszerei?

Pitypang kiirtásának módszerei?

Figyelt kérdés

A tavalyi évben nem, de az ideiben hihetetlenül elszaporodott, majdnem mindent beborít az egész kertben.


Jó nagy kertünk van és már egyszerűen unom hogy minden nap nyírnom kellene. Az egyesével kiszedés már nem játszik mert már elvirágzott...

Tudnátok tippeket adni a hatékony irtásra?



2015. máj. 6. 18:07
1 2
 11/18 gomzoli ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=buU49KjOzAA


Nekem van, és merem ajánlani. Persze ez is időigényes, de kényelmesen, viszonylag gyorsan lehet vele haladni. Ami a vegyszeres kezelés után megmarad, az evvel kiírtható.

2015. máj. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Kimoderálta a trágárságszűrő, amit írni akartam hogy k...a-jó!!!

De tényleg tetszik.

Bár gondolom az ára is remek!

2015. máj. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ez rohadt jó! Nekem is kell ilyen:) csak ne lenne 15 000 az ára :-\
2015. máj. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Mekkora király! Csak ne kerülne ennyibe...
2015. máj. 8. 11:00
 15/18 gomzoli ***** válasza:
Bizony, drága, nekem akcióban sikerült megvenni 35 Eu körüli összegért. De hosszútávon megéri, nagyon stabil szerkezet, tartósnak érződik. Az enyém nem teleszkópos, de ez is elég hosszú, nem kell görnyedni vele.
2015. máj. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Janika51 válasza:
Nekem is ez volt a problémám, azért is találtam ide. Pengével, késsel ne próbálkozz, csak az idődet vesztegeted! Az én gyepemen volt vagy egy millió, egyenként kiszedni lehetetlen volt! A megoldás: a vasgálic-vagyis zöld gálic! Bármilyen kerti boltban megveheted, vagy az interneten! Feloldod vízben, majd lepermetezed! A vas gálicot nem birja a pitypang, ezért már másnap látni fogod, hogy a levelei megfeketednek, majd pár nap múlva elszárad, de a fű megmarad, és szép sötétzöld szinű lesz tőle! Csak ajánlani tudom, nekem bevált!
2018. jún. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"A megoldás: a vasgálic-vagyis zöld gálic! Bármilyen kerti boltban megveheted, vagy az interneten! Feloldod vízben, majd lepermetezed!"


Oké, de mekkora mennyiséget oldok fel?

És mennyi vízben?

Más kérdésem már nincs is...

2018. jún. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Janika51 válasza:
Én 1 kg-s csomagolásút veszek, 20 dkg zöldgálicot teszek, 5 liter vízhez! Amúgy minden csomagoláshoz van használati utasitás!
2018. jún. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!