Kezdőoldal » Otthon » Kert » Az épülethez túl közeli fának...

Az épülethez túl közeli fának az ablakra rálógó ágaitól hogyan lehetne megszabadulni?

Figyelt kérdés

Lentről nem lehet elérni, az ablakon meg fix szúnyogháló van.


Arra gondolok, ha valami enyhébb vegyszerfélét kispriccelnék rá az ablakon keresztül, az használhatna. De mi legyen az, ami azért nem mérgezi meg az egész fát, csak mégis annak a pár ágnak a kedvét veszi el attól, hogy éppen az ablak felé nőjön? Ecetes víz például? Vagy valami mosószeres? Vagy hogy kéne?



jún. 20. 07:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit se spricelgess ki rá. vegyél egy magassági teleszkópos fűrészt, vagy hívj egy kertészt, akinek van ilyenje és levágja neked.
jún. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nincs rá pénzem.
jún. 20. 07:48
 3/14 anonim ***** válasza:
fix hálót is ki lehet venni.
jún. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szakember tette fel, és tudná visszatenni leszedés után. Én meg se nem vagyok szakember, se szerszámom hozzá, se az ablakon kizuhanni nem akarok.
jún. 20. 09:28
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a faág nem olyan mint a macska, nem fogja érteni a lespriccelésből, hogy merre nem kellene mozdulnia.

De kb. 10 ezer forint ráfordítással be tudsz szerezni valami barkácsboltból egy 3 méteres rudat és egy kézi fafűrészt, amit aztán jó stabilan rádrótozol a rúdra, és meg is van a célszerszám.

Igaz, nem tudom, hogy tulajdonképpen milyen magasan van az ág.

jún. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

ha nincs redőny, akkor csak el kell tekerni a pöcköket és kiemelhető.

itt a beszerelés, ugyanez csak vissza. ha ugyanilyen a hálód.

[link]

jún. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 L.. István ***** válasza:
Milyen magasan van az ág a földtől?
jún. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne az ablakon át próbáld! Spórolásból kizuhanni az emeletről nem pálya. Tényleg keress valakit, aki megcsinálja ezt a rövidke munkát egy 10esért, ha neked problémát okoz.
jún. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#8:

ha konkrétan rálóg az ablakra, akkor nem kell veszélyesen kihajolni alevágáshoz. Persze vannak emberek akiknek egy ilyen egyszerű feladat is nehézséget okoz, azok max hívják át a szomszéd tökös srácot segíteni.

ELnézve a kommentjeit, talán a kérdező valami félős kiscsaj lehet. Akkor még talán meg is értem.

jún. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Családi ház? Panel?
jún. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!