Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Csótányírtás panel lakásban?

Csótányírtás panel lakásban?

Figyelt kérdés

Szeptember 5.-ével lesz, hogy kivettünk a párommal egy albérletet, 1 szoba, konyha, fürdőszoba

Rá pár nappal vettünk észre csótányokat,a konyhában és a fürdőben, és a legfelháborítóbb, hogy a hűtőben is láttam már.

Úgy hogy nem merünk enni sem onnan, szóltunk a tulajnak, és azt mondta szólni fog a közös képviselőnek, de előtte megérdeklődi hogy van e másoknál is és akkor rendelnek el csótányírtást, persze csak telnek a napok, és ezek a dögök csak szaporodnak. Láttam nagyobbakat kisebbeket és nem tudunk egyszerűen így nyugodt életet élni.

Ti mit tennétek a helyemben, nem tudom mit csináljunk.



aug. 29. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha bent van a lakásban fészek, azt felszámolni, a lyukakat, ahol bejönnek a lakásba betömni.
aug. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a gond hogy az egész épületben kellene.ha nálatok ennyi van van máshol is,hívhatsz magad is de ez csak ideig-óráig lesz megoldás .
aug. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is esténként látni. Közös képviselő szerint más nem panaszkodott így egyéni problémánk. Ja és a mi lakásunk teljesen fel lett újítva, első lakók vagyunk, mégis valakitől átjönnek
aug. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csótányirtás géllel. 4-5 ezer Ft 3 hónapra. Ki kell hívni a szakembereket.

Nálunk is volt ilyen probléma, mára teljesen megszűnt. Havi 1300-1600 Ft-ot nagyon megér! Még akkor is, ha a tulaj nem engedi levonni a bérleti díjból.

Az alkalmi, eseti csótányirtás (közös képviselő által egyszer elrendelve) nem lesz tartós megoldás. Folyamatosan, rendszeresen irtani kell, 3 havonta.

Ha Bp-en laktok, tudok ajánlani céget. (Aki nálunk is végzi az irtást.) Nagyon jók. Amikor beköltöztünk, nálunk is sok volt. Teljesen kiirtották őket a lakásból.

aug. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Írj kérlek céget, Pesti vagyok.

#4 voltam

aug. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!