Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Fizessek ingatlanos irodának?

Fizessek ingatlanos irodának?

Figyelt kérdés

Felhívott egy ingatlan közvetítő iroda azzal, hogy kizárólag külföldieknek keresnek házakat, és lehet, hogy lenne egy vevő a házamra, ha érdekel fizessek egy nem kis összeget, felmérik a házam, és beszélnek a vevővel.

Honnan tudhatom, hogy tényleg van ügyfelük, és nem csak potyára fizetem ki a több tíz-ezer forintot? Nekem ez sok pénz.



2014. febr. 7. 07:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy ügyfelem, és őt sajnos bepalizták. Elkértek tőle úgy emlékszem 60 e Ft-ot, hogy a rendszerükben lehessen a lakás, ráadásul egy olyan cég akikről az életben nem hallottam.


Elmondtam neki, mi a helyzet, beadta a lakást, és el is ment. Szóval nem árt résen lenni, jutalék szerződéskötéskor!

2016. márc. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!