Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogy lehet lelkileg feldolgozn...

Hogy lehet lelkileg feldolgozni, hogy el kell adnunk a szülői házat, voltatok ilyen helyzetben, hogy éltétek ezt meg?

Figyelt kérdés
Több mint 40 éves vagyok és ebben a házban születtem világéletemben csak itt laktam, rengeteg emlék köt ide és most több mint 40 év után sajnos el kell adni, mert olyan állapotba került a ház hogy lassan már életveszélyes benne lakni, meggyengült az alap. A telket sikerült eladni most költözés lesz, viszont lelkileg szerintem ez nagyon nehéz lesz ha az ember több mint 40 évet itt élt és mint mondtam itt született minden ide köti...
ma 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg lehet erősíteni az alapot, nyílván nem kis pénzbe kerül. Nem muszáj eladni.
ma 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz, de jó alkalom, hogy ne tárgyakkal vagy helyekkel határozd meg, ki vagy.
ma 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Furcsa, úgy csinálsz, mintha kötődnél a házhoz, mégis hagytad tönkremenni magad alatt... akkor meg mit rinyálsz?
ma 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mindentudó99 ***** válasza:
Miért nem tartottátok karban?
ma 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rosszul építették és már több mint 100 éves a ház valamint a talajvíz tette tönkre
ma 13:47
 6/6 A kérdező kommentje:
Valamint ilyen alaperősítésre injektálásra sosem volt pénzünk
ma 13:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!