Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehet ezt lelkileg...

Hogyan lehet ezt lelkileg feldolgozni?

Figyelt kérdés

A testvérem otthon él a szüleimmel , nem segít semmiben, nem fizet semmire , és csak tönkre mennek a szüleim ebben.

Ezt hogyan dolgozhatnám fel lelkileg?

A szüleim panaszkodnak , de nem akarnak változtatni, mármint ,hogy uktimátumot adjanak, hogy vagy változik vagy költözzön el.


aug. 4. 21:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vagy megcsinálsz mindent a tesód helyett meg fizetsz, mint a jólét lélek vagy elköltözöl ha eddig még nem tetted és beletörődsz h a szüleid ennyire tesze toszák. Nekik ezek szerint így is jó, mert ha nem lenne az akkor már szóltak volna.
aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Menj haza, ürítsd ki a pénztárcájukat és távozz.
aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én már több éve elköltöztem otthonról, csak ami otthon megy az miatt én szorongok... Mert aggódom a szüleim egészsége miatt!
aug. 4. 21:16
 4/16 anonim ***** válasza:

Hát figyelj anyám is detto ugyanez bátyámmal. Sajnos nem tudok vele mit kezdeni, én nem pénzelem van életem , kiadásom . Ha neki ez az életvitel jó h eltartja a fiát akárhány éves is akkor legyen így

Alanyunk dolgozik? Csinál valamit? Anyádék mit mondanak miért nem szólnak neki?

aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem dolgozik, mert azt mondja pánik beteg és nem tud emberek közt lenni!

Anyu azt mondja ,ha lenne gyerekem én sem küldenem el otthonról...ohhhh mondom dehogynem!!!

Élőskodik rajtuk!!

aug. 4. 21:25
 6/16 anonim ***** válasza:

De ezen neked mit kell feldolgoznod, nem értem.


Anyádnak mondd meg, hogy nem vagy kíváncsi a panaszkodásukra, ha nem változtatnak.


De úgysem fogod, látszik.

aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azt ,hogy látom amikor haza megyek és hallom mindennap anyum hangján ,hogy kívannak idegileg.
aug. 4. 21:37
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy tudatosítod magadban, hogy ez az ő életük, ő döntésük, nekik ez nem fáj annyira, mint hiszed.
aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igen , tudom , igazad van!

Csak már én is ugye belefáradtam ,hogy mindig elmondom, hogy küld el dolgozni, mond el neki, hogy anyagilag sem győzöd, de soha semmit nem változtatnak!

Akkor minek mondjam? Felesleges!

Meg fogadom a tanácsodat és köszönöm!

aug. 4. 21:44
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem kell csinálni semmit. Ők engedték ezt idáig elfajulni, viseljék a következményeket. Ignoráld!
aug. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!