Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért nem tudom eladni a...

Miért nem tudom eladni a balatoni családi házat?

Figyelt kérdés
Balaton központi 9 szobàs családi ház elkülönített apartmanokkal,zàrt garázzsal,pincèvel..jó helyen van kertvàrosi nyugodt környezet.felújítàsra szorul ,de teljesen lakható állapotú tèglahàz,befektetèsnek,nyaraltatàsra is tökéletes...mivel felújítando ès a jelenlegi piaci èrtèket is nèzzük ,így már kb félàron hirdetjük..volt sok vevőjelölt,akiken látszott hogy komolyan èrdeklődtek ,mègis hirtelen mind elàllt pedig làthatóan érdekelte őket .Vannak olyanok is akik kitartóan èrdeklődnek de pofátlanul nevetséges alkuval...

szept. 3. 19:27
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
20: nyilván van, akinek megy a dolog, de elég soktényezős, hogy mennyire érdemes. Bele én biztos nem fektetnék most, mert nagyon nem rózsás a helyzet, és amerre haladunk, csak rosszabb lesz. Akinek van egy (vagy több) saját tulajdonú, hitelmentes ingatlanja, amivel tudja csinálni, annak megérheti amúgy.
szept. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
36%

Mint mondtam, de látom le lettem pontozva... ha magasabb értékű ingatlant akarsz eladni, márpedig balatpnon egy 9szobás kecónál már fixen megéri, kell egy jó ingatlanos...

Nem egy tucat ingatlanos, hanem egy jó referenciákkal rendelkező vállalkozó, akinek az a munkája, az az élete, aki nem szuzukival jön, hanem mondjuk egy a8-assal...

És ő tudja hogy kell meghírdetni, tudja hol kell meghírdetni... neadj isten kapáspól tud olyat, aki befektetésnek akar ilyesmit venni.

Igen, pénzbe kerül, és az eladási ár 3-5%át el fogja kérni, de mennyovel több értelme van, mint szar fotókkal, szarul hírdetni valamit féláron?... ha már semmi üzleti érzéked nincs, legalabb bízd rá olyanra, akinek van.

szept. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
11%

17, a wikipédia egy szabadon szerkeszthető oldal, nem releváns hivatkozási forrás...

Nem mondom, hogy nem melegebbek a nyarak, mint régen voltak, de átlagosan 1.8-2.1 fokkal volt melegebb ez a nyár, mint pl egy évtozeddel ezelőttiek, te meg 10fokokról beszélsz...

Atlag 10fokkal melegebb lenne, kihaltunk volna rég.

szept. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
#13: ha viszont nincs az embereknek pénze, akkor miért ilyen magasak az árak ? Mi is szeretnénk családi házat és elég magas kezdővel tudnánk nekimenni, de olyan magas árak vannak, hogy elment a kedvünk az egésztől.
szept. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Bocs.. #14
szept. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
31%

24, van pénze az embereknek és vásárolnak os házakat... kőműves vagyok, jövő augusztusig fixem be vagyok táblázva építkezésekkel, mpst is egy olyan kecón dolgozunk, aminek a vége 200millió lesz...

Csak igye itt javarészt gyári melósok töltik gyk-n a szabadidejüket és szeretik úgy beállítani, mibtha csak ők meg a minimálbérjük létezne ebben az országban...

Közben meg nézz már szét az utakon, hány luxusautó mászkál... nézz szét Bp külvárosaiban, vagy balaton parton mik épülnek... rogyásig van az ország pénzes emberekkel.

szept. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
78%
#25 itt az én kategóriámban 50-70millió fölött vannak olyan házak amikre még egy min. 20 rámegy. Aki nem ad el valamit, nem örököl mégis hogyan fizetné, miből törlesztene? Itt azért is magas az ár, mert sokan költöznek ide az ország távoli részeiről a jobb élet reményében, a külföldi vevő is sok és magasak az építés költségei is, az újhoz is viszonyítani kell. Egyébként Ausztriában itt a határ közelében legalább duplája az ár, a szlovák ár is magasabb 30-50%-al. Az ország többi kevésbé keresett részeit én sem nagyon értem.
szept. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

23: Nem, csak 1,5 Celsius fok a melegedés, és de ez GLOBÁLIS adat.

!!


Szubtrópusi éghajlat: nem, nem a Wikipédiból kellene alapvetően tájékozódni, hanem tudni kéne a harmadikos környezetismeret anyagot, ami alapján SAJÁT MAGAD képesnek kellene lenned megállapítani, milyen éghajlat van. Csak akinek ehhez egyértelműen meg a tudása, annak kénytelen vagyok egy azonnal fellapozható irodalmat mutatni, mert gondolom a harmadikos környezetismeret könyved már nincs meg és nem is tanultad meg az anyagot se akkor, sem azóta nem pótoltad a műveltségi hiányosságaidat, és próbálok adni egy lehetőséget, hogy legalább most megszerezd azokat az alapvető ismereteket, amit még egy 9 éves gyerektől is elvárnak.


Az országban az az adat, amiket felsoroltam meglehetősen hosszan már:


amiről a hivatalos meteorológiai oldalak és a legismertebb netes közéleti és gazdasági újságok, és a civil lakosok, gazdák beszámolnak, akik az egészet elszenvedik, annyi, amennyit az idézett cikkekben olvasol, tehát +10 fok nagyjából - itt is nagy az eltérés tájegységekként.

Leírtam a SAJÁT lakhelyem hőmérsékletét is, ott is igaz a +10 fok,


A mai napon is az éjszakai hőmérséklet 23-28 fok volt, a nappali 11-21 óráig 30-35 fok.


És ott áll a KSH-táblázat is, ott is láthatod, amit látni lehet, továbbá tudsz te is további statisztikákat keresni, ha más adatokra vagy kiváncsi.

szept. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
26: Inkább hitellel.
szept. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

26:

"Húszezer embernek van Magyarországon százmilliós, gyorsan pénzzé tehető vagyona"

"de például húszmillió forint ingó és ingatlan vagyont is csak a lakosság kevesebb mint négy százaléka birtokol"

[link]


Ez az infláció előtt volt, úgyhogy ha úgy tetszik akár meg is duplázhatod ezeket a számokat, de az sem támasztja alá, amit mondasz.

szept. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!