Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért nem tudom eladni a...

Miért nem tudom eladni a balatoni családi házat?

Figyelt kérdés
Balaton központi 9 szobàs családi ház elkülönített apartmanokkal,zàrt garázzsal,pincèvel..jó helyen van kertvàrosi nyugodt környezet.felújítàsra szorul ,de teljesen lakható állapotú tèglahàz,befektetèsnek,nyaraltatàsra is tökéletes...mivel felújítando ès a jelenlegi piaci èrtèket is nèzzük ,így már kb félàron hirdetjük..volt sok vevőjelölt,akiken látszott hogy komolyan èrdeklődtek ,mègis hirtelen mind elàllt pedig làthatóan érdekelte őket .Vannak olyanok is akik kitartóan èrdeklődnek de pofátlanul nevetséges alkuval...

szept. 3. 19:27
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
27%
A csapadék volt kevesebb és kicsit magasabb a páratartalon, de ez a 10fokkal melegebb ez erős túlzás, és kőműves vagyok 15éve, hodd el, ismerem a nyarat. Nem tudom mi idén ez a sok rinya... komolyan el vagytok puhulva rendesen.
szept. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
47%
Valamiért az ingatlan tulajdonosok azt hiszik, hogy Magyarországon csordultig van az emberek zsebe milliós összegekkel. Hát nem. Az ingatlan eladás egy hosszú türelem játék, de mivel lefelé meg sosem ment ingatlan ár, ezért nem kell aggódni. Én megmondom őszintén azt is, hogy nem árulnám fél áron. Fizessék meg a piaci árát.
szept. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
90%
Hát figyelj... Egy családnak ez egyértelműen nagy, az apartmanozás meg... a munkám révén rálátok, NAGYON döglődnek a magánszálláshelyek. A kormány mindent megtesz, hogy ellehetetlenítse őket, többet fizetnek a gázért, villanyért, most már a vízért is. Emellé jönnek ugye az egyéb fizetnivalók. Ezért kénytelenek magasabb árakat megszabni, hogy megérje nekik, erre viszont azt mondja a magyarok nagy része, hogy kapjátok be, ennyiért a tengernél is nyaralhatok (és igazuk van, én is ezt mondom, azóta nem nyaraltam itthon, amióta szembesültem vele, hogy a horvát tengerparton vagy ugyanannyi vagy sok esetben olcsóbb az ugyanolyan kategóriájú apartman). Szóval nem igazán vonzó jelen körülmények között egy többlakásos apartmanház a Balaton partján, mert közel nem fog belátható időn belül megtérülni. Ezért nem tudod eladni. Sokan, akik jelenleg csinálják, szabadulni próbálnak tőle.
szept. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
83%
2,5 hónapja árulok mindenki szerint jó áron egy teljesen normális házat az itt is sokak által istenitett Moson vármegyében, eddig 5-en nézték meg. Nincs házra pénz, akinek van megveszi az x-edik kis lakást kiadásra, legalábbis itt ez megy.
szept. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
83%

Megkaptam a linket, mondom a választ!


Amit oknak gondolodk, annak ellentmond, hogy voltak nézőid... ők az ingatlan.com-ról jöttek?


Szóval: a rovatok nincsenek kitöltve. Akkor pedig nem jön ki találati halmaznak.

Valaki beállítja, milyen fűtése legyen, de a te fűtés rovatod üres, akkor neki a tiedet nem listázza ki. ENNYI!

A látogatási létszám az magas, nézed az oldalad statisztikáját?...


Még ami ki van töltve, az sem felel meg a valóságnak!

"Ezek az egységek lakótérrel, konyhával, zuhanyzó WC-vel rendelkeznek."

Akkor pedig nem összkomfortos, hanem duplakomfortos-t kell beállítani!


Nem találják meg, akik ilyet akarnak, ennyi!!

Nagyon szegényes az adatlap és hibás!!

szept. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon rossz minőségűek a képek is, hívj egy profi fotóst! Nagyon KEVÉS is a fotó! Egy ortofotó is jó lenne, mégis el tudja az ember képzelni, milyen környezetben van!

A pontos cím se ártana!

Az alaprajz nagyon klassz! De ez nem egyezik a szöveggel: azt mondod, a ház mögött külön 3 apartman van?... HOL?


Mekkora a telek?


Családi háznál a legfontosabb: milyen közművek vannak?


Mást nem lehet rajta javítani. Ahogy nézem, nagy kínálat van ilyenekből.

Amikből azért minden lehetséges eszközzel ki kell tűnni!

Esetleg videó!!!

Drónfelvétel....?

szept. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
59%

9,11.: Á, neeem, nincs itt semmi látnivaló! Csak mindennap több hőmérsékleti rekord.

Az is szokványos, hogy július elején 30,5 fok a Velencei-tó, 29 fok a Balaton...

Itt nálam lassan 80 napja nem volt 23 foknál hűvösebb.

Persze, tök mérsékelt éghajlati öv, hogy az éjszakák 24-33 fokosak!

Az is csak véletlen, hogy a Wikipédiában már szubtrópusi éghajlat Budapest! Biztos csak elírták!


[link]

[link]


[link]


[link]


"na igen. Eddig febr.elejen vetettem a borsot, legkozelebb decemberben. Meg a tobbit is. Csak a gyumifaim sajnalom lecserelni káki, indiánbanán,... stb-re. A szolot jelenleg locsoljuk. Holnapig. Mert szuret. Tanacsos hajnali 4-kor kezdeni, hogy tuleljuk."


Kiégett a puszta Kecskemét mellett. [link]


Napsugár 2024:

[link]


50 fokos a tarló, 20 fok alatt érdemes locsolni.

[link]


[link]


Napsütéses órák száma / Globálsugárzás, MJ/m² (bármit is jelentsen ez):

Mo.

1961-2010: 1719-2269

2011-2023: 4401-4955

Hőségnapok száma

1951-1980. 5-24 Bp. 1-32

2008-2023 27-50 (kivétel 19 nap 2014.) Bp. 21-53

[link]

szept. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

13: "a munkám révén rálátok, NAGYON döglődnek a magánszálláshelyek"

Mi a munkád?

szept. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
61%
18: marketinges vagyok egy magánszálláshelyekre specializálódott cégnél.
szept. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
25%
19: De ha még mindig ott vagy, akkor még mindig érdemes csinálni, nem?:)
szept. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!