Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdemes venni a 12. kerületben...

Érdemes venni a 12. kerületben ingatlant, a hegyvidéken, valóban olyan jó hely és autóval közlekedni mennyire nehéz azokon a meredek kicsi utcákon főleg télen?

Figyelt kérdés
aug. 25. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Alig van tél, normális havat nem igen látni 6-7 éve így a közlekedés nem okoz mostanság problémát, minőségi téligumival kell közlekedni! De ha a 12. kerületben vennél házat ,igencsak mélyen a zsebbedbe kell nyúlni 100milla-> csillagos ég, és sokan nem tudják ezt megengedni maguknak. Ennek tükrében a a fullos téligumi és a 4x4 hajtású kocsi vásárlása lesz a legkisebb gondod, az ingatlan árak miatt.
aug. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1. Lenne ennyi pénz most és igen inkább lakásra lenne ott pénz a hegyvidéken, tehát nem egy kertes házi villára gondolok egyébként milyen környék én sokat cigány mint mondjuk csepelen vagy erzsébeten?


Amúgy azért egy pár napig csúszós út ha nincs is tél már, idei télen egyik nap épp a harmadik kerületi hegyvidékre próbáltam felmenni kocsival és pont ilyen esős csúszós ónos esős nap volt hát sokszor megálltt a kocsi és pörgött a kerék nem tudtam továbbmenni... pedig egyik legjobb téli gumit tettem rá

aug. 25. 08:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel drága a környék, és a romák többsége csóró így erre felé nem igazán vannak max lomtalanításkor ülnek az ideiglenes "kakasdombjukon". Azon kevés jólmenő romák akik meg itt tudnak lakást/házat venni, az nem az a típus aki fog téged vegzálni, vagy netán betörni hozzád. Ilyen gazdag roma igen kevés van a 12kerben
aug. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokkal több a jó a XII. ker.-ben, mint a rossz, de a XI. kerületet jobbnak látom, főleg Gazdagrétet. Itt nincsenek csövesek, csórók, viszont van ALDI, PENNY, SKÁLA, PRIMA, pénzintézetek, orvosok, gyógyszertárak, bank, jó a közlekedés a BKK-val, butikok, sok a zöld, van 2-2 bölcsőde, óvoda, iskola + szakközép...
aug. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

12.-ben nőttem fel. elég nagy kerület, tehát van hegyesebb és laposabb része is bőven.

a déli pályaudvar a moszkva tér a bah csomópont úgyanúgy 12, mint a Normafa a csillebérc , vagy a jános kórház...

annyit viszont mondhatok,h mivel ez egy elitkörnyék a lakosság ehhez mérten rendkivül beképzelt és fennhordja az orrát. jó szomszédságra ne számíts feltétlen. itt lakik a magyra értelmiség , elit jó része és nagyon belterjesek.

a 2. kerületre ugyanez igaz. bunkók és beképzelt a legtöbb lakos.

ahhoz képest egyébként az utcák s közterek nem olyan szépek, mint amilyne drága hely, tehát én inkább ott vennék ingatlant ahol megfizethetőbb és nem a gazdagok lakják, vagy a beképzeltek.

sztem aranszabály,h ogy olyan helre költözz ami a te társadalmi státusodnak megfelelő, mert különben kilógsz anyagilag, gondolkodásban is.

szept. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!