Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Valóban vannak olyan lakásbérl...

Valóban vannak olyan lakásbérletek, ahol a bérlő "természetben" fizet a bérbeadónak? (értsd, ahogy köll)

Figyelt kérdés

Hallottam erről a jelenségről, de hol vannak jelen a két oldal szereplői?

Albérletes csoportokban láttam egy-két próbálkozást bérbeadói oldalról, de mind olyan igénytelen férfi volt, ami legfeljebb hajléktalan nőnek opció.

És az ilyen hirdetéseket rendre szét is trollkodják, mielőtt törölnék őket.

Vagy ismerősökön keresztül lépnek kapcsolatba?


2023. júl. 29. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Én olyat hallottam, hogy homoszexuális férfi kért volna ilyet férfi bérlőtől. A hirdetésben semmi erre utaló nem volt. Ár sem volt feltüntetve. Amikor megtekintette az illető a lakást, akkor kérdezte az árat és irreálisan alacsony összeget mondott a tulaj. Ő visszakérdezett, és akkor mondta el a tulaj, hogy mit kér még melléje. Az üzlet természetesen nem jött létre.
2023. júl. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Rengeteg egyetemista csaj így oldja meg, csak nem veri nagy dobra.
2023. júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%

En berelnek ugy lakast ha a foberlo egy csinos holgy akit idonkent megdugok :D

Sajnos ilyenre nincs igeny


Szerintem a legtobb esetben ez ugy alakul ki hogy az elejen fizet a berlo minden honapban, majd felajanl a foberlo egy alternativat a berleti dij kiegyenlitesere. A berlo meg vagy bele megy vagy nem.

2023. júl. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Létezik ez a dolog, ha így kérdezed. Az, hogy milyen gyakori, az már megint más.
2023. júl. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Eleve aki néz ki úgy, hogy pénzért dugjon az inkább meghirdeti magát bizonyos oldalakon és akkor tud válogatni, hogy kivel fekszik ágyba és akkor nem kell a tulajdonos csoffadt cerkáját nyalogatni.
2023. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%

Eleve én is csak olyan hirdetéseket láttam, ahol olyan férfiak hirdettek akikkel még az utcán sem állnék le beszélgetni sem. Mondom ezt férfiként.


De ismerek olyan férfit, korombeli 30-as, jó kiállású, pénze is van, simán felszed nőket. Nála el tudom képzelni, hogy egy nő összekötné a kellemest a hasznossal.

2023. júl. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!