Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Csepel Csillagtelepen NAP...

Csepel Csillagtelepen NAP utca milyen környék?

Figyelt kérdés

Nem vagyon ismerős ott,érdekel hogy milyen a közbiztonság abban az utcában és környékén.

Köszönöm a segítő hozzászólásokat!



aug. 17. 19:15
 1/6 anonim válasza:
44%
Lepra.
aug. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tényleg? :(
aug. 18. 08:34
 3/6 anonim válasza:

Még Csepelen belül is a Csillagtelep kiemelten rossznak számít. Tele van furi alakkal.

Ha Csepel, akkor inkább Királyerdő, ezerszer jobb környék.

aug. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez komoly?Sok helyen olvasom,hogy Csillagtelep nem rossz környék,ellenben az Árpád utcai lakóteleppel vagy Ófalu,Háros ,Hév vonala....
aug. 18. 12:12
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy vélemény alapján dönteni szerintem elég fura.

MÉG akkor is, ha valaki konkrétan OTT lakik, mert akkor is CSAK EGY vélemény. Mondom ezt úgy, hogy én Királyerdőn lakom - jelenleg - valóban nyugis környék, sok a tehetős ember aki arra felém lakik, szinte minden háznál van egy SUV, vagy valamilyen más gépkocsi, de mint szomszédok érdektelenek, akkor is, ha bajban lennél/vagy. Én csóróként egy örökölt házban lakom ott, de kénytelen vagyok - valószínűleg - Ófalura elköltözni.

Én nyugalmasnak találtam a környéket, és bőven lesznek szomszédok, DE mivel családias a környék, figyelnek egymásra az emberek, ott, ha történne velem valami, legalább lenne, aki segít. Itt, Királyerdőn kértem konkrétan segítséget, és a szomszéd zokszó nélkül lepattintott. Úgyhogy most már a köszönésen kívül én sem érzem, hogy annyira segítenem kéne, ha a nagyképű szomszédaimnak kellene valami.

Szóval én ide születtem Csepelre, itt élek évtizedek óta, jártam Csillagtelepen, nem tapasztaltam semmi atrocitást, VISZONT nem élek ott, hogy konkrét véleményt mondjak róla. Csak azt láttam: nyugodt, csendes környék.

aug. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pont az Árpád utcában lakok, ami sokak szerint rosszhírű. Ennek ellenére szeretek itt lakni és én pont Királyerdőben nem laknék. Na ilyenkor mi van? :-)
aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!