Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ügyfélkapun hol lehet megnézni...

Ügyfélkapun hol lehet megnézni, hogy kik vannak bejelentve a saját tulajdpnú ingatlanomba?

Figyelt kérdés
Sehol nem találom... A saját lakcímadataimat le tudom kérdezni, tulajdonilapot le tudok tölteni. De azt nem találom hol lehetne megnézni hogy van-e ide bejelentve még valaki.

febr. 12. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehol sem tudod lekèrni. Kormànyablakba szemèlyesen bemèsz, ès ellenőrizheted a saját lakcímedre kik vannak bejelentve.
febr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hja, már utána nyomoztam, s megtaláltam. És elvileg nem is tudják ott megmondani, hanem külön kell adatszolgáltatást kérni pénzért... Aztán ha ki akarom jelenteni őket, az megint egy külön eljárás...

Gyanús az egész, már 3 éve az enyém a lakás, erre most a választási irodától jött levél két szlovák nevű külföldinek, mint akiknek ez a bejelentett tartózkodási címe, hogy szavazzanak az EP választáson... Hát ez én lakcímem alatt semmilyen szlovák ne szavazzon semmire...

Itt hagyom ezt a linket, hátha a jövőben egyszer mág jól jön valakinek: [link]

febr. 12. 13:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Már meg nem tudom mondani hol, de én kikértem egyszer, ingyenesen epapíron azt hiszem. Simán megválaszoltűk, hogy kik vannak ide bejelentve.
febr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát, ez nagyon jó lenne, de hol? :D Tényleg sehol nem találom ügyfélkapun. De mindgy, úgyis megyek hamarosam kormányablakba az új személyimért, akokr kiderítem ezt is.
febr. 12. 14:28
 5/6 anonim ***** válasza:

EP választásról már most megy az értesítés? Hol van még június... nem szoktak ennyire kapkodni ezzel.

Derítsd ki, az a tuti, de szerintem nem biztos, hogy hozzád vannak bejelentve ezen személyek, merem feltételezni az NVI is saját adatbázisból dolgozik, ezekben meg olyan keveredések tudnak lenni, hogy elképesztő. Pl. Telekommal jártam úgy egyszer, hogy arra a címre küldték ki a levelet, ahonnan már akkor 10 éve elköltöztem, de nem is egészen arra a címre, mert utca névként még a szocializmusban adott, előző utca név szerepelt, azaz még a Matávtól örökölt információ volt ez. :D

febr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem még nem jött, csak a külföldieknek.

Szavazni mindig a lakcím nyilvántartás alapján lehet, azért ez egy komolyabb dolog, nem egy mobilszámla. :)

febr. 12. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!