Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lehetséges, hogy egy galéria...

Lehetséges, hogy egy galéria miatt eladhatatlan a lakás?

Figyelt kérdés
Egy évig hirdettük képekkel, nincs rossz állapotban, bár igaz nem mostanában volt felújítva, de nem ütött kopott, csak a burkolatok nem mostani stílusúak. Ingatlanosokkal is együttműködtünk, mert ezren kerestek, hogy rengeteg lakást adnak el a környéken, mert nagyon keresik. Összesen 2, azaz 2 ember jött el megnézni. Az elhelyezkedése kiváló, biztosan nem az a gond, westend, nyugati mellett van, westendbe 3-4 perc alatt lehet átsétálni. Árban jóval a környék árai alá mentünk, olyan 10-15 millióval. És nem tudom másra gondolni, létezik, hogy azért nem volt rá még érdeklődés sem, mert a nappali kb. fele fölött galéria van? Ha lebontatnám, lehet, hogy úgy elkelne?
2023. ápr. 28. 17:33
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem most egy kicsit pang az ingatlan piac.

Több a kínálat,mint a kereslet az ingatlanok iránt.


Magyarán,ha el akarod adni, vagy kivárásra játszol,hátha a közeljövőben megnő a kereslet ismét az ingatlanok iránt,vagy engedni fogsz a lakás árából.

2023. ápr. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Persze, hogy most pang. De nem most volt hirdetve, hanem 2021 nyarától, 2022 nyaráig, akkor még pörgött a piac. Tavaly nyáron meguntuk, és kiadtuk bérbe. Már így is engedtem, 52 millióért volt meghirdetve, 74 négyzetméter. A hasonló lakások az utcában és a környéken 70-80 millióért voltak hirdetve.
2023. ápr. 29. 08:40
 23/33 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk az tényleg jó ár.
2023. ápr. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
93%
Szinte biztos, hogy a hirdetéssel van baj, ha nincsen érdeklődő. Tessék jól kivitelezett, profi marketinges képeket feltenni és az ár se azt közvetítse, hogy gyorsan túl akarnak adni rajta.
2023. ápr. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Na ezért nem értjük. Jött volna egy vevő, lealkudja 50 millióra, és a kialkudott pénzből meg lebontathatta volna a galériát, de szerintem kb. fél millióból kijön a lebontatás.
2023. ápr. 29. 09:21
 26/33 anonim ***** válasza:
85%

Csak kíváncsiságból fekvő vagy álló galéria?

Nekem különben kifejezetten tetszenek a galériák főleg kisebb lakásoknál.

2023. ápr. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy álló galéria, mivel hatalmas a belmagasság. És széles, teljes értékű lépcsőn lehet rá felmenni, tehát olyan mint egy plusz szint, nem létrán kell felmászni, kényelmesen fel lehet sétálni.
2023. ápr. 29. 10:20
 28/33 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem olcsón hirdetted, sok hirdetővel és mindenki azt hitte, hogy van valami rejtett hibája.


Ha áron alul hirdetsz, akkor írd bele a hirdetésbe, hogy “áron alul eladó”, vagy emeld meg 20 millióval, hátha úgy elmegy, de lehetőleg az előtt, hogy az ingatlanosok tele spammelik a hirdetéseddel az ingatlan.com-ot.


Amúgy a 20-30 millával drágábbak, nem magasabban voltak?

2023. ápr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy én nem bontatnám el a galériát, hanem fél/egy millióval drágábban hirdetném és beleírnám a hirdetésbe, hogy igény esetén vállalod a galéria elbontását, aztán, ha valaki galéria nélkül kéri, annak fél millióval kevesebbet engedsz.
2023. ápr. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
80%
Így látatlanban nem lehet megmondani, mutasd meg a hirdetést
2023. ápr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!