Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lehetséges, hogy egy galéria...

Lehetséges, hogy egy galéria miatt eladhatatlan a lakás?

Figyelt kérdés
Egy évig hirdettük képekkel, nincs rossz állapotban, bár igaz nem mostanában volt felújítva, de nem ütött kopott, csak a burkolatok nem mostani stílusúak. Ingatlanosokkal is együttműködtünk, mert ezren kerestek, hogy rengeteg lakást adnak el a környéken, mert nagyon keresik. Összesen 2, azaz 2 ember jött el megnézni. Az elhelyezkedése kiváló, biztosan nem az a gond, westend, nyugati mellett van, westendbe 3-4 perc alatt lehet átsétálni. Árban jóval a környék árai alá mentünk, olyan 10-15 millióval. És nem tudom másra gondolni, létezik, hogy azért nem volt rá még érdeklődés sem, mert a nappali kb. fele fölött galéria van? Ha lebontatnám, lehet, hogy úgy elkelne?
2023. ápr. 28. 17:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
21%

A galéria elég sokat levesz a lakás ertékéből. Nyomasztó, és értelmetlen.

De amúgy valószínűleg csak a jobb lakások hirdetesi árainak mentetek alá, és még mindig vannak jobb vételek.

A ház nem túl "vegyes lakóközösségű" es lepukkant?

2023. ápr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Zowie ***** válasza:
100%
Így látatlanba nehéz megmondani, de elvileg akik megnézték tudták, hogy galériás a képek alapján. Nem lehet, hogy a képeken nem látszik, de élőben csak egy ilyen "házilag összeeszkábált" galéria? Hirtelen csak erre tudok gondolni, ha nincs igazam, akkor előre is bocsi.
2023. ápr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Direkt olyan képeket csináltunk, ahol látszik, és a leírásban is benne van. Pont ezért gondolom, hogy ez lehet a kizáró ok. Nem házilag eszkábált, asztalos csinálta minőségben. Én viszont tudom a magam részéről, hogy nálam ez kizáró ok lenne. Ezért gondolom, hogy a többieknél is az. De elbontatni lenne vagy fél millió, ezért gondolkodom rajta, mert ha elbontatom és úgy sem kell senkinek a lakás, akár még félmilliót vesztek pluszban.

A miénktől sokkal rosszabb lakásokat hirdettek az utcában 20 millióval többért, a miénknél rosszabb állapotú, ugyanazon az áron egy hét alatt elment. A házban nem rossz a lakóközösség, és nem is lepukkant ház. De ezt nem is láthatták, hiszen mint írtam, összesen 2 ember jött el megnézni. Most ki van adva, 2 hónap múlva kimegy a bérlő, és megint meg akarjuk hirdetni.

2023. ápr. 28. 18:04
 4/33 A kérdező kommentje:
A problémám az, hogy érdeklődő sem volt. Vagy 30 ingatlanosnak kiadtuk a lakást mutatásra, és összesen 2 db embert hoztak, pedig úgy kerestek meg külön, hogy nagyon megy a környék, és nagyon kell nekik a lakásunk, mert el tudják adni azonnal. Tehát meg sem nézte senki, csak 2 ember, akiknek nem tetszett, ez oké. És csak a galériára tudok gondolni.
2023. ápr. 28. 18:08
 5/33 A kérdező kommentje:
700 ezres négyzetméteráron volt hirdetve. És nem lepukkant, simán lakható azonnal, ha valakit nem zavar hogy nem mai stílusú a csempe, hanem 15 évvel ezelőtti.
2023. ápr. 28. 18:11
 6/33 Zowie ***** válasza:
93%
Az ingatlanosokat kérdezted? Nekik ezekkel jobban képben kéne lenniük. Esetleg ők nem tudják, hogy konkrétan mi nem tetszett az érdeklődőknek?
2023. ápr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 Zowie ***** válasza:
93%
Nekem ez annyira furcsa. Ha én vevő lennék és ennyire áron alul találnék lakást, pont nem érdekelne a galéria. Nem pár 100ezer forint különbségről beszélünk, ami visszatartó erő lenne.
2023. ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
89%

A 30 ingatlanos is baj, vagy egyet kellett volna, vagy egyet sem.

Ha 30x látod ugyanazt a hirdetést fent, az felejtős

2023. ápr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Az ingatlanosok egyszerűen nem hoztak érdeklődőket. A 2 emberről pedig csak annyit mondtak, hogy nem tetszett nekik, de nem mondták, hogy konkrétan a galéria miatt.

Nekem is furcsa, látva az árakat, és a többi lakást, én azt hittem hamar eladjuk. Ehhez képest egy év alatt 2 ember nézte meg, pedig akkor még pörgött is az ingatlanpiac. A lokációval nyilván nincs gond, hiszen aki ott keres, az ott akar lakni, és tényleg nagyon központi helyen van. Az állapota sem rossz. Egyéni cirkó fűtése van, a téli hónapokban 22 fokot tartva 20-22 ezres számlák érkeztek,(havi diktálással) ami nagyon jó szerintem egy 74 négyzetméteres, nagy belmagasságú lakásnál. Az ár jóval kedvezőbb volt a hasonló lakásokkal összevetve. Szóval egy bibi marad, a galéria. Mondjuk ezt megértem, mert nálam is azonnali kizáró ok lenne, én vettem már galériás lakást, és első dolgom az volt, hogy lebontsam a galériát. De létezik, hogy a többi embert is ennyire riasztja, és a lebontása eszükbe sem jut? Az én szememmel nézve ez az egy gond van a lakással, hogy ott a galéria.

2023. ápr. 28. 18:36
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
na mutasd azt a hirdetést
2023. ápr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!