Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tényleg olyan szerencse...

Tényleg olyan szerencse manapság saját örökölt ingatlanban lakni?

Figyelt kérdés
Többen mondták hogy hihetetlen szerencsém van hogy nagymamám rám hagyta az ingatlanját, hogy viszonylag jó állapotú, jó helyen lévő ingatlan Budapest Budai negyedében, panorámával, saját telekkel. Sokan mondják hogy ez nagyon nagy szerencse tényleg olyan könnyebb így az élet nem tudom merre soha nem fizettem hitelt vagy albit...
2022. máj. 22. 13:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%

14 évig fizettem a házam hitelét. Jó dolog volt mikor az ember megkapta a fizetést, aztán lekonyult a szája mikor rádöbbent, hogy ebből egy jelentős részt elvesz a bank.

Sokkal nyugodtabb az ember, hogy nincs ez a teher, meg a hitelkamatok miatti aggódás, hogy megint elszállhat.

2022. máj. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
20%

bocsi de anyádék hol vannak a képből? csak mert a nagymamád után ők örökölnek nem Te, a köteles rész megilleti őket még akkor is, ha a végrendelet alapján Te örökölnél

azt nem merem fetételezni, hogy kamuztál, esetleg haszonélvezet van a házon

ház Budán saját telekkel, az kb 150 misi

2022. máj. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
12. Anyukámnak külön lakása van nyilván így nekem adta azért hogy ne kelljen albit fizetnem.
2022. máj. 22. 17:24
 14/19 anonim ***** válasza:
78%
Nyilván nem provokáció a kérdés, amikor a kérdező felsorol egy nagyjából Jolly Joker szintű örökölt ingatlant... :D
2022. máj. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%
A kérdező a kis albérletéből provokálja azt aki hagyja magát!
2022. máj. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
8%
Hat azért én személy szerint nem szívesen laknék ott ahol meghalt a nagymamám…
2022. máj. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem a lepontozást, a kérdező nyilván tisztában van vele, hogy a mai világban az ingyen ingatlan nagy kincs, nem hogy budai panorámás jó állapotú, jó helyen lévő... :D
2022. máj. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#16 Nem írta, hogy konkrétan az ingatlanban halt meg.
2022. máj. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Az irigykedőknek mondom hogy tesómmal közössen örököljük...
2022. máj. 24. 07:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!