Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tényleg olyan szerencse...

Tényleg olyan szerencse manapság saját örökölt ingatlanban lakni?

Figyelt kérdés
Többen mondták hogy hihetetlen szerencsém van hogy nagymamám rám hagyta az ingatlanját, hogy viszonylag jó állapotú, jó helyen lévő ingatlan Budapest Budai negyedében, panorámával, saját telekkel. Sokan mondják hogy ez nagyon nagy szerencse tényleg olyan könnyebb így az élet nem tudom merre soha nem fizettem hitelt vagy albit...
2022. máj. 22. 13:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Hát, én jobban szeretném, ha élnének még a szüleim, gondolom, te is így vagy a nagyiddal.
2022. máj. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1. Persze....
2022. máj. 22. 13:46
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nyilván nem szerencsés. Így a nyakadon marad havi százezer + forint ahelyett, hogy albérletet fizetnél. Vagy nem fogod átélni azt az életérzést, hogy felnőtt emberként egy szobát kell berelned idegenekkel és nem elég, hogy mindened ami van be kell férjen egy bőröndbe de még a hajlék a fejed felett sem biztos pont mert az sem a tiéd.

Sajnállak, hogy saját házad van.

2022. máj. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

Igazából egy átlag magyarnak más esélye nincs a budapesti körhöz csatlakozni.

Ahol 2szer annyi a fizu, de ha egy köztudottan drogos alvilági lakótelep mellett is laksz el tudod intézni annyival, hogy más nem tudja megfizetni azt a kerületet.

De budán majd lebetonozhatod a kertet és nézheted azt a kevés helyet ahol talán drogosok laknak, merthogy nincs lebetonozva a zöld.

2022. máj. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
ez min 40m forint , te most provokálni akarsz
2022. máj. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
5. Nem, de 130 milla...
2022. máj. 22. 14:30
 7/19 A kérdező kommentje:

5. [link]


Ez csak telek..

2022. máj. 22. 14:35
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

Nem értem, mire fel ez az álszenteskedés, szerinted olyan rossz, hogy nem kell azon stresszelned napi szinten, honnan szerzel pénzt saját ingatlanra és hova mész, ha beüt valami krach?


Igen, k*rva nagy szerencse. A nagyszülei ígyis-úgyis mindenkinek meghalnak, csak a többségnek még "haszna" sincs belőle, ha lehet ezt így mondani.

2022. máj. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
17%
#8 ez rohadtul érzéketlen volt...
2022. máj. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

9-es, ez nem érzéketlenség, hanem tény, de nem véletlenül tettem idézőjelbe a haszon szócskát.


Mi nem igaz abban, amit írtam?

2022. máj. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!