Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Más is találkozott avval,...

Más is találkozott avval, hogy az ingatlanárakat nem néző emberek hogy kiakadnak az árakon?

Figyelt kérdés

Költöznék, de valahogy híre ment a településen sajnos, és tudják, hogy akkor 6.5m-ért vettem a házat.

Na most, ha költözni akarnék, megtakarításom nincs, ezt a házat kb 14M-ért kellene eladnom.

Még a leglepukkantabb helyeken is a 3 milliós házak most 15 millió.

Erre volt itt, aki idejött, hogy 4.5 milliót ajánl a házért, mert annyit ér...mert hogy a Béla annyiért vett 13 éve az utcájukban egy házat.

Elmagyarázni egy ilyennek az ingatlanpiacot, csok-it öreganyámat...képtelenség.

Kénytelen leszek ingatlanossal hirdetni emiatt, hivogassák őt ezek az elmeroggyantak.

Persze eladhatom a házat, amennyiért én vettem pár éve, de abból legfeljebb szabolcs megyébe költözök a c.sorra, amin nincs tető.


2021. jún. 13. 08:35
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
De a kérdező a ház árából egy ugyanolyan, vagy jobb házat akar venni kisebbségi szomszédok nélkül. Sajnos a szomszéd is be van árazva.
2021. jún. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 xswerdy ***** válasza:
azért a helyi vevőkörről lemondani elég nagy hiba csak azért, mert ők olyan pofátlanul alkudozósak.
2021. jún. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ingatlanosnál fogom hirdetni, van egy jó csajszi ingatlanos a környéken, legalább beszélgetek vele. :)

Ő olyan kedvesen tudja elhajtani a halálba a vevőjelelölteket, sőt, még rá is kérdez valami trükkel a származásukra...nekem már komolyan nincs idegrendszerem a vevőkhöz.

2021. jún. 14. 17:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!