Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Más is találkozott avval,...

Más is találkozott avval, hogy az ingatlanárakat nem néző emberek hogy kiakadnak az árakon?

Figyelt kérdés

Költöznék, de valahogy híre ment a településen sajnos, és tudják, hogy akkor 6.5m-ért vettem a házat.

Na most, ha költözni akarnék, megtakarításom nincs, ezt a házat kb 14M-ért kellene eladnom.

Még a leglepukkantabb helyeken is a 3 milliós házak most 15 millió.

Erre volt itt, aki idejött, hogy 4.5 milliót ajánl a házért, mert annyit ér...mert hogy a Béla annyiért vett 13 éve az utcájukban egy házat.

Elmagyarázni egy ilyennek az ingatlanpiacot, csok-it öreganyámat...képtelenség.

Kénytelen leszek ingatlanossal hirdetni emiatt, hivogassák őt ezek az elmeroggyantak.

Persze eladhatom a házat, amennyiért én vettem pár éve, de abból legfeljebb szabolcs megyébe költözök a c.sorra, amin nincs tető.


2021. jún. 13. 08:35
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Árazd túl 2-3 millióval, és ha "lealkudik" belőle 2 milliót, még mindig a pénzednél vagy.

Az ilyen Marika néniket, akik azt mondják, hogy "bezzeg a Dezsőke 88-ban 3 millióért vette" simán el lehet küldeni a pébe, hogy egyrészt most nem 88 van, másrészt meg hadd te határozd meg az ingatlan árát, és ha ez nekik nem tetszik, el lehet innen húzni.

A kokérónak meg azt kell mondani, hogy van vevő, szerződéskötés alatt van a ház.

2021. jún. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Ááá, az itt vidéken nem így megy, még el is magyarázza, miért ér annyit az akármid, meg különben is azért tetted fel jóval drágábban, hogy egy jót alkudozzatok.

Ha itt felteszel egy autót 800-ért, simán rávágják, hogy 300, minden szívbaj nélkül.

2021. jún. 13. 10:48
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor sem adnám ingatlanos kezébe, pénzkidobás.

A hülyéknek nem kell elmagyarázni. Meg kell hirdetni árral, nem terjeszteni a pletykát a faluban ár nélkül. Aztán ha pofátlanul alkudozik valaki, rövidre kell zárni a beszélgetést és kész.

2021. jún. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

22 éve 3,5 M-ért vettük a házunkat, amit most adtunk el 23M-ért. Jelzem, olcsóbban, mint a környékbeli hasonlók.

Semmilyen összehasonlítási alap nem lehet az évtizeddel ezelőtti ár, különösen nem annak tükrében, hogy ennyi idő alatt bőven belefért felújítás is.

Én eleve fixáron hirdettem és aki alkudni próbált, azt rövid úton lezártam.

2021. jún. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
84%
Én azt mondanám, hogy múlt hónapban az ismerősöm ennyiért adta el a saját hasonló házât, ezért beprôbálkozol ennyiért te is. Ha nem jön össze, akkor maradsz, de ha ennyiért összejön, akkor eladod.
2021. jún. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
60%
Szomszédom 20 millióért adta el a piros Porsche ját. Most én is ennyiért árulom a piros ladámat
2021. jún. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

12: És csak belőlük áll a vevői kör?

Külsős nem akarhat oda költözni?

2021. jún. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Különben ezek az emberek tényleg meg akarják venni? Vagy csak okoskodnak?
2021. jún. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 xswerdy ***** válasza:

e miatt nehogy ingatlanost fogadj. Az csak a dumájuk, hogy megszűrik az érdeklődőket, és csak a komolyakat viszik. Akit ő hoz, az ugyan úgy fog alkudni, nem is értem, hogy miért gondolod másképp.


A nem megfelelő ajánlatot megköszönöd, és elköszöntök egymástól.

2021. jún. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező:

Ha ő a 800-ra 300-at vág rá szó nélkül (az autós példa, sarkítva), akkor te meg szintén szó nélkül az ő orrára a bejárati ajtót. :)

2021. jún. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!