Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyire nyomasztó, ha egy...

Mennyire nyomasztó, ha egy lakásnak csak körfolyosóra néző ablakai vannak?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy helyes lakást, de sajnos udvari nézetű (utcaira nem is telne). Az egyik szoba előtt (kettő van) már nincs folyosó, de az is befelé néz, viszonylag világos egyébként. Aki ilyenben lakik, mennyire zavaró ha nincs utcai kilátás?
2021. jan. 1. 16:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha hozzászoktál az utcai kilátáshoz, eléggé... Amiben lakom utcai, ki lehet nézni az ablakon, nézelődsz, a másik lakásom udvari, ott ha kinézek csak a szomszédok ablakait látom, néha azt sem tudom milyen idő van amíg ki nem megyek az utcára. Viszont az udvari csendes, s nekem is nagyon világos. De ott mint írtam, nincs nagyon mit nézegetni ha unatkozik az ember :) Viszont ha csak ilyenre van pénzed, ezen kár aggódni, meg lehet szokni.
2021. jan. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A magad elvárásait nézd, azokhoz vegyél lakást. Az utcainak hátránya lehet a zaj, hacsak nem vesztek az ablakokba zajnyelő üveget (drága!).
2021. jan. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én utcafronti lakásból költöztem be... Örültem, mert ritka jó lokáció volt, sokat dobott az életemen, hogy közel vagyok mindenhez, így egy ideig nem zavart az,hogy hova néznek az ablakok.


Majd 8 év után átköltöztem egy világos, erkélyes, napsütéses lakásba, és elképesztő, hogy mennyivel jobban éreztem magam.


Akaratlanul is totál depis voltam a belső körfolyosótól :(

2021. jan. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Ideiglenes albérletnek még elmegy, de normális, élhető lakásnak alkalmatlan.
2021. jan. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Főleg ilyenkor télen iszonyú, amikor egy nap kb 2 percig süt be a nap, és úgy érzed magad mint egy vakod..
2021. jan. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Egyes vagyok. Azért ezt kijelenteni miszerint élhetetlen, totál baromság! S csak közlöm, kevés utcai ingatlanban van ősszel, télen olyan világosság mint nyáron.
2021. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy ha élhetetlen lenne már kihalt volna fél Budapest :)) A belvárosban zömében körfolyosós, udvari lakások vannak.
2021. jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Én direkt nem írtam, hogy élhetetlen, kicsit meg is könnyeztem a költözést! Utólag jöttem csak rá, hogy végig nyomasztó volt, de ehhez persze egy pandémia is hozzájárult.
2021. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
A négyesnek reagáltam. Persze, szerintem is az utcai az ideális, de csak mert belső udvari azért még lehet benne élni, és nagyon sokan élnek is. :)
2021. jan. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%
A párom ilyenben nőtt fel, 35 évesen költözött először másféle lakásba, neki meg az volt fura és idegen. Kinek mi :)
2021. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!