Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyire nyomasztó, ha egy...

Mennyire nyomasztó, ha egy lakásnak csak körfolyosóra néző ablakai vannak?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy helyes lakást, de sajnos udvari nézetű (utcaira nem is telne). Az egyik szoba előtt (kettő van) már nincs folyosó, de az is befelé néz, viszonylag világos egyébként. Aki ilyenben lakik, mennyire zavaró ha nincs utcai kilátás?
2021. jan. 1. 16:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet világos is a lakás, de mindenképpen belátnak a szembeszomszédok, úgyhogy nemigen lehet egy szál pöcsben flangálni, kell függöny. Előnye viszont, hogy melegebb, mint egy utcafronti lakás.
2021. jan. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%
Állatoknál figyelhető meg ez a jelenség, hogy sok év bezártság után amikor szabadon engednék őket, nem szívesen mennek ki a ketrecükből, mert abban szocializálódtak.
2021. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Na, egy újabb bölcsesség a négyestől. Vajon lehet-e még ezt fokozni?
2021. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen igényfüggő, én jelenleg egy felujított volt munkásszálló vályogban lakom, itt úgy van megoldva, hogy van hővisszanyerős szellőző rendszer, de ablakai csak a folyosónak vannak, a szobák mind ablak nélküliek, igazabol eszembe sem szokott jutni a hiányuk... ismerősöm viszont már mondta, hogy úgy szorong nálam, mintha egy pincébe lenne zárva...
2021. jan. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!