Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Amerika nyugati partján...

Amerika nyugati partján szeretnék egy óceánra néző telket, ház nélkül hol keressek?

Figyelt kérdés
mennyibe fáj egy ilyen telek? Seattle-től Tijuanaig a parton jobb lenne város közelében,mondjuk Los Angeles környékén de az a baj,hogy csak telek kell általában már a telken van egy szép ház is.
2017. szept. 6. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Keress rá: west coast sea frontage parcel without house from Seattle to Tijuana close to town maybe Los Angeles and its district

Mikor tanuljátok már meg kezelni a guglit? :-)

2017. szept. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem,mert nem volt telek eladó de losangeles és malibu között van egy hegység na ott legális házatépíteni? nekem az tökéletes lenne
2017. szept. 6. 12:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a "nagy tervek"... Telket akar Amerikában, aztán a gyakorin érdeklődik, ez csak nekem vicces? Ha már mástól akarsz érdeklődni, akkor miért nem erre szakosodott fórumon érdeklődsz utána? Ja hogy ezek komolytalan vágyálmok?
2017. szept. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pár éve én is elmentem egy ingatlanirodába, hogy befektessem a megtakarított pénzem. Ott azt ajánlották, hogy vásároljak telket a Holdon, mert most az a menő. Bele is mentem volna, de kiderült, hogy Justin Bieber szomszédságában lenne a telek, így aztán nem kellett.
2017. szept. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Sims 4-et nyomatja, csak elfelejtette odaírni.
2017. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bergebbergent javaslom.
2017. szept. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tessek, itt van nehany:

[link]


Vagod hogy tobbMILLIO dollarnal kezdodnek?


Igen, a malibui hegyekre is lehet epitkezni.


Minel eszakabbra mesz annal olcsobb gondolom, de ott az idojarassal is kell kuzdeni, csak California partjainal van egesz evben jo ido.

2017. szept. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!