Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Más is találkozott avval,...

Más is találkozott avval, hogy az ingatlanárakat nem néző emberek hogy kiakadnak az árakon?

Figyelt kérdés

Költöznék, de valahogy híre ment a településen sajnos, és tudják, hogy akkor 6.5m-ért vettem a házat.

Na most, ha költözni akarnék, megtakarításom nincs, ezt a házat kb 14M-ért kellene eladnom.

Még a leglepukkantabb helyeken is a 3 milliós házak most 15 millió.

Erre volt itt, aki idejött, hogy 4.5 milliót ajánl a házért, mert annyit ér...mert hogy a Béla annyiért vett 13 éve az utcájukban egy házat.

Elmagyarázni egy ilyennek az ingatlanpiacot, csok-it öreganyámat...képtelenség.

Kénytelen leszek ingatlanossal hirdetni emiatt, hivogassák őt ezek az elmeroggyantak.

Persze eladhatom a házat, amennyiért én vettem pár éve, de abból legfeljebb szabolcs megyébe költözök a c.sorra, amin nincs tető.


2021. jún. 13. 08:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt hiszed, hogy ezzel megúszod, akkor van egy rossz hírem... Az emberek többsége, ha felismeri a házat, akkor igyekszik megkerülni az ingatlanost.
2021. jún. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
86%
Én olyan helyen lakom, ahol sajnos mindenki tisztában van a legfrissebb ingatlan árakkal. :-) (Bp., 13.kerület)
2021. jún. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
64%
2: Miért sajnos?
2021. jún. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
77%

Mert venni szeretnék befektetésnek egy lakást, de jó állapotút most már közel 1m/nm ár alatt nem kínálnak. Hát emiatt sajnos. :-)

Tudom, kapjam be, sokan cserélnének a "problémámmal". :-)

2021. jún. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
72%
A probléma a te mentalitásoddal van. Az alkudozás nem személyes sértés, ha nem tetszik az ár mondasz egy nemet és viszlát. Nem kell itt hisztizni minden hülyeségen, nem csak olyan ember fog jelentkezni, akit te akarsz.
2021. jún. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Ember, honnan jött neked, hogy ez hiszti? :-) Csak jeleztem, hogy drágák az ingatlanok, ne láss már bele többet, mint ami.

Semmi bajom az alkudozással, értelmes keretek között jó dolog.

2021. jún. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
77%
A te házadra 0-500ezer közötti CSOK igényelhető. Te tisztában vagy vele mielőtt elkezdenéd magyarázni? :D
2021. jún. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Gondolom rám gondolt.

Mondj egy kokérónak nemet, meg próbálj neki valamit elmagyarázni.

Már rég lefeküdtél aludni, ő még mindig ott áll a kapuban, és mondja.

2021. jún. 13. 09:22
 9/33 A kérdező kommentje:

fingom nincs, mi igényelhető rá, meg pontosan mennyiért, az előző házamra 10m-t vettek fel, ami 8.4-ért lett eladva.

Nem tudom, mivel nem vettem soha igénybe ilyesmit.

Én csak az ingatlanok árának a növekedését látom.

2021. jún. 13. 09:25
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Megköszönöd az ajánlatot és megmondod, hogy annyiért most nem adod el, mert jobb ajánlatra vársz.

A többi nem a te dolgod.

2021. jún. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!