Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hetente hány adagot mostok,...

Miredo kérdése:

Hetente hány adagot mostok, hányszor porszívótok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy átlagos 4 fős családban 2 gyerek, már nem kicsik, még van egy kutyánk is szerintetek hány adag mosása"normális"? Sepregetés helyett túlzás a napi 1x porszívózás?
2017. okt. 8. 18:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%

Mi sem vagyunk koszban, de mivel szinte mindennap főzök, elkerülhetetlen a morzsa, egyéb "piszok", ezért porszívózom mindennap az ebédlőt, konyhát.

A szobákba nyilván nem kell mindennap porszívózni.

Ilyenkor érek vissza a suliból (lányom viszem), hozzáfogok elpakolni, aztán főzök, porszívózás-felmosás, és oké.

Menetközben ha kell indítok mosást, a szárazakat kivasalom.Délelőtt kész is vagyok, utána nyugodtan olvashatok, netezhetek stb., mert a füvet, tujákat, sövényt nem én nyírom.

2017. okt. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mindez azért van, mert így szoktam meg, másrészről jobb a komfortérzetünk.

Miért, az ember fürdőszobát is gyakran takarít, a törölközőket is cserélem 4-5 naponta, ágyneműt hetente.Nekem kényelmesebb porszívózni, mint sepregetni.

Ok, a teraszt azt seprem.

2017. okt. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Igazából a porszívózás nekem is egyszerűbb mint a sepregetés. A mosást azért kérdezem mert az ismerősök szerint "rengeteg", hogy naponta 1vagy 2 adagot mosok. Egyébként családiházban lakunk, hatalmas udvarral, haszonállat nincs.
2017. okt. 13. 11:03
 14/14 anonim ***** válasza:
Két felnőtt, két kisgyerek, 1-2 naponta porszívózok, igény szerint. Heti 4 mosás megy általában.
2017. okt. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!