Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit tegyek, hogy a párom is...

Mit tegyek, hogy a párom is kivegye a részét a házimunkából?

Figyelt kérdés
Együtt lakunk párommal, de hétköznap kollégiumban vagyok egyetem miatt, és mikor hazaérek, a vasárnapi mosatlantól és szeméttől kezdve minden széjjel van a lakásban, a párom nem hajlandó maga után kitakarítani. Mit tegyek, hogy igényesebb legyen, és legalább elmosogasson meg kivigye a szemetet?

2017. máj. 4. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
A gond már ott kezdődik, hogy magától nem tart némi rendet maga után. Elszomorítalak, de az ilyen embert általában nem lehet megváltoztatni.
2017. máj. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Drágám! Ha nem tudsz normálisan viselkedni, akkor költözz el.
2017. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Én a mosogatást álltalában úgy úszom meg hogy becsalom a szobába és orális örömökben részesítem ezta barátnőm is tudja de nem tud haragudni rám.A szemetet ki viszem és az összes nehéz fizikai munkát illetve kisebb javításokat én csinálom.26 F/ Nem fogod tudni rávenni.Ő ilyen.én sem takarítok de cserébe kényeztetem a barátnőm.;)
2017. máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Cseréld le egy használhatóra.
2017. máj. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Az egyessel maximálisan egyet értek, vannak ilyen buta emberek.

Nem kell kiszolgálni, mintha észre sem vennéd, ott kell hagyni mindent ahogy van. Szóvá teheted, hogy nem vagy te bejárónő, csinálja meg, ha már ott él. Ha nem ért a szóból, a jövőt illetően nem éri meg tervezni egy ilyen emberrel, mert tipikusan az a fajta, aki elmegy max dolgozni, hazaér ledöglik, eszik, iszik, f o s ik sz a r i k, toszik, b a sz ik, aztán megint alszik. Minden szakad a te nyakadba, munka, gyerek, takarítás, bevásárlás, mosás, vasalás, főzés, hivatalos ügyek intézése ...

2017. máj. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Igénytelen egy ember lehet mellesleg, a p ö cs é t megmossa egyáltalán ? Nagy szám lehet, csótányok sétálnak a lakásba, de arra van esze hogy a nagy szemét kupac közepén megdöntsön xD
2017. máj. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Semmit. Ha neki nincs igénye a rendre akkor nem fog megváltozni. Vannak ilyenek. Kicsaphatod a hisztit, hogy ez nem fair, hogy te takarítasz, ő meg vakarja magának, de nem sok értelme van sajnos. Nekem volt ilyen exem, egy tálat nem mosott volna el soha. A jelenlegi barátomnak meg már az elején kikötöttem hogy a.) nem vagyok cseléd, b.) mindketten dolgozunk, tanulunk, ugyanannyit kell mindkettőnknek takarítani. Szépen felosztottuk magunk között a házimunkát. Néha elfelejti, de akkor emlékeztettem, hogy mi az egyezségünk. :D De ez nálunk azon múlik inkább, hogy ő is szeret tisztaságban lenni, és én is.
2017. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Csak magadnak mosogatsz és mosol, a többit otthagyod neki.
2017. máj. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú távon ne tervezz vele, mert amikor esetleg két gyereket kellene ellátnod, akkor sem fog segíteni. Otthon nem erre szocializálódott, és egy felnőtt embert ilyen téren már nagyon nehéz megváltoztatni szép szóval és személyes példamutatással.

Sem igényesebb, sem segítőkészebb nem lesz. Cseréld le inkább egy normálisra.

2017. máj. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szomorú hogy az ilyen igénytelen embereknek van barátnője, én takarítok dolgozok még sincs senkim.
2017. júl. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!