Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Házimunkából a férfiak kiveszi...

Házimunkából a férfiak kiveszik a részüket?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 17:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik, de az enyém speciel igen. ;-)
2010. szept. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Bocipók ***** válasza:

Sajna nem jellemző, tisztelet a kivételnek.

Már a kapcsolat elején ösztönözni kell Őket, különben késő bánat. :(

2010. szept. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem egyre több.

Az én férjem pl igen.

2010. szept. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés vagyok,főznöm nem kell mert a férjem szakács , mosogatni,felmosni imád ,de simán mellém áll ablakpucoláskor ,teregetéskor is.Csak a kocsit utálja takarítani az az én reszortom :)Egyébként ő a házias,én meg a barkácsolós szerelős tipus .Teljesen kiegészítjük egymást .
2010. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Olyat még nem láttam aki a vasalásból kiveszi, minden másból az enyém igen. A többség max.mosogat, takarítani, mosni azt nem, az bonyolult nekik. Legfőképp a mosás, annál csak a vasalás a bonyolultabb, azt egyik se csinálja.
2010. szept. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem láttál? 10 éve váltunk el, 3 gyerekkel maradtam egyedül férfi létemre. Mosok, sütök, főzök vasalok, vakolok, villanyt - számítógépet javítok, szántok, kaszálok, ültetek a kertben, házifeladattal segítek, betétet vásárolok, szoknyát varrok, járólapot és csempét ragasztok, olajat cserélek az autóban, függönyt mosok...


Szerinted akkor?

2010. szept. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%

a konyhába max egy mosás erejéig engedném be, de azt is végső esetben ( elutazok, vagy épp haláltusámat vívom :)


bevásárlás, szemétlevivés, csekkek befizetése szempontjából bízhatok benne, azt nem tudja annyira elbaxni, h égnek álljon a hajam.

azóta nem hagyom semmit takarítani, mióta hazabaxta a 40 rongyos inox főzőlapomat.


vagy ha nagyon úgy hozza a sors, talán egy porszívózás belefér. annyira szeretek takarítani, hogy nem bírom elviselni, ha más csinálja, mert biztos nem tudja olyan jól, mint én :D

2010. szept. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22:41 Ugyan áruld már el, mi a bonyolult a mosáson! Az a legegyszerűbb házimunka. Az automatamosógépek korában már a teregetés jelenti a munka nehezét. A vasalás, na igen, az idegölő egy ffinak, de nővérem pasija azt is szereti.
2010. szept. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

00:07-es vagyok.

Minek mentetek férhez akkor ilyenekhez, kiket itt is csak szapúlni tudtok? Csak nem annyira idióta kétbalkezesek mint amilyennek itt leírjátok őket. Valami csak volt bennük jó amikor összeálltatok vele annak idején.

2010. szept. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a nők többsége nem az alapján választ magának párt, h a pasi mennyire házias.

persze, ez sem utolsó szempont, de engem sokkal inkább érdekel, hogy értelmes-e, talpraesett-e, képes olyan munkát találni, amivel biztosíthatja a családjának a megfelelő hátteret.

örülök, ha segít itthon, de nekem már az is pont elég, ha becsüli a munkámat, és vigyáz a tisztaságra. így nem olyan nagy nyűg a takarítás.

2010. szept. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!