Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Házimunkából a férfiak kiveszi...

Házimunkából a férfiak kiveszik a részüket?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 17:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%

Nem nagyon. Legtobb ferfi elmegy dolgozni, hazajon, ugy veli vege a napnak. Pihen.

Legtobb no elmegy dolgozni, hazajon, mos, foz, takarit, gyereket ferjet nevel,es kb 10 orakor vege a napja.

Pihenne, ha lehetne.

2010. szept. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Azért kell ,már meg ismerkedéskor ezekre a fontos dolgokra felfigyelni,aki komolyan akarja a kapcsolatát,hogy mennyire tudunk egymásnak segíteni ,egymás váláról levenni a terhet,ezt meg is lehet tanítani egymásnak ,ha nem működik akkor keresni olyan embert aki minden munkába partner ,mert bizony jöhet betegség ,vagy bármi,mikor az Édesanyát nélkülözni kell, ,és akkor se álljon meg az élet,mert az éhes gyerekszájat étellel kell betömni ,van aki még zsíros kenyeret sem tud kenni,minden tiszteletem azoké a férfiaké, akik a konyhában is helyt állnak ,üdv Zsóka
2010. szept. 10. 12:37
 13/15 anonim ***** válasza:

FromOz!


Az általad lefestett kép ma már csak a mesében fordul elő és a nagyszüleid emlékezetében (akkor sem volt általános)! Egyébként abban a korban a nők nem igen dolgoztak (GYÁRBAN!, azaz az otthoni munka rájuk maradt, valószínű, hogy innen ered a torzkép a férfiak „lustaságáról”), mert nem kaptak munkát. Magyarországon a késői iparosodás következtében jóval később vált általánossá a női munka mint nyugaton.

Olvasd végig figyelmesen a hozzászólásokat! Nem lusták a férfiak, egyébként, aki otthon kevésbé veszi ki a részét a házi munkából, annak a férfinak többnyire nincs rá ideje, mert a túlórázás és a másodállás, az utazások és a napi 4 órai alvás kitölti a 24 órát! :-( :-( :-(

2010. szept. 16. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

„minden tiszteletem azoké a férfiaké, akik a konyhában is helyt állnak”


Hm. Akkor nagyon sok férfit kell tisztelned! A férfiak többsége imád főzni. Én mindent megteszek otthon (még főzök is, ha kell), de az ételek elkészítését ki nem állhatom!

Vagyis a Te szavaiddal: a konyhában is helyt állok, bár utálok főzni! Egyébként a mosogatás 90%-ban rám marad.

2010. szept. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Egyedülálló férfiként főzök - sokak szerint jól és kreatívan - rendet tartok a lakásomban, mosogatok, szerelek, stb. Ami jön, amit kell...

Valójában a kellemes társaságon kívül nincs is szükségem nőre...

Ha anyukám mellől - aki mindent a seggem alá tett, amíg otthon éltem - rögtön egy párkapcsolatba mentem volna, akkor én is lelustultam volna a dolgokat, mert azt láttam otthon, hogy anyám főz, vasal, wc-t pucol, stb., és ő ezt úgy is adta elő, mint valami nagy dolgokat, amik női privilégiumok és ahhoz férfi nem ért, ahhoz férfi ne kezdjen. És ezt el is hittem.

De amikor egyedülálló lettem, akkor rengeteg dologgal szembesültem, saját káromon megtanultam hogy mit hogyan csináljak és jé, már megy minden, mint a karikacsapás!

Az anyukák által így átvert férfi kerül úgy a párkapcsolatba, hogy nem lusta, csak nem úgy van nevelve.

De ennek örüljön minden nő, mert egy önálló, háztartást vezetni képes férfit nem olyan könnyű megfogni, mert van egy élete, amit képes kézben tartani, akkor minek is oda egy nő? Hogy megcsinálja azt, amire már évek óta én is képes vagyok? Aztán meg balhézzon, ha mondjuk sáros cipővel caplatok végig a lakáson, ha úgy tartja kedvem?

Magammal nem balhézok, hanem majd rendet teszek magam után és kész!

2010. szept. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!