Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy tartják ennyire tisztán...

Hogy tartják ennyire tisztán a bevásárlóközpontokat?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a bevásárlóközpontokban a csempe amin járkálnak az berek, mindig olyan tiszta (legalábbis annak tűnik) Itthon nagyon világos csempe van lerakva, és MINDEN kosz, szösz, porszem és hajszál meglátszik rajta, pedig nem járkálunk annyian. Azért egy bevásárlóközponr vagy egy üzlet sokkal forgalmasabb. Én ha feltakarítok, vagy a kutya vagy énnismét széthordok valami hajszálat, koszt stb..
2015. nov. 23. 20:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibákért elnézést, telefonról vagyok :)
2015. nov. 23. 20:06
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
"a csempe amin járkálnak az berek" Mi van?
2015. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan takarítanak.
2015. nov. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elnézést mégegyszer, *emberek
2015. nov. 23. 20:17
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy folyamatosan takarítanak, de én ha lépek egyet itthon mondjuk papucsban, már az meglátszik..
2015. nov. 23. 20:18
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Akkor nektek fura lakásotok lehet :)
2015. nov. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gépekkel és ipari szerekkel dolgoznak az ilyen helyeken. A tisztításkor egy gép még fel is fényezi a követ. Így nehezebben tapad meg a kosz rajta.
2015. nov. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az előttem szólónak teljesen igaza van,de még az is rájátszik a tisztaságra,hogy olyan fény szokott általában lenni a bevásárlóközpontokban,amiben kevésbé látszik a piszok.
2015. nov. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezen felül több helyen megfigyelhető, hogy van valami rácsos lábtörlő féle, így esős időben sem olyan vészes a bevitt sár/víz mennyisége.

Ezek az ipari tisztítószerek szerintem sokkal jobbak, mint a háztartási bóvlik, nálunk a cégnél is az egekig magasztalják őket.

Ezen felül pl. ha nálad is közlekedik egész délután egy robot porszívó, akkor ott sem fog látszani semmi kosz. Ez is pont ilyen, csak nem robotporszívó takarít "észrevétlenül".

2015. nov. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!