Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért nem tartják már fontosna...

Miért nem tartják már fontosnak az emberek a vasalást?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
azért, mert a mostani ruhákat nem kell vasalni illetve nekem időm sincs vasalgatni.
2010. jún. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
86%
A legpocsékabb meló a házi munkában,én spec utálok vasalni.
2010. jún. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
utálok vasalni, összesen 2 blúzomat kell és 1 nadrágomat. ezért.
2010. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Szinte csak olyan cuccot veszek ami nem igényel vasalást.Egyszerűen utálom,és időm sincs rá .
2010. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

Részben mert kevesebb olyan holmi van,amit kell vasalni. Márészt pedig többnyire nem igényesek a szép,

síma holmikra. Pedig a vasalás hiánya sokszor lerontja az öltözéket és a megjelenést.

2010. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert a mai anyagok nagy részét nem kell vasalni. Régen a legtöbb ruha vászonból volt, az vasalás nélkül olyan, mint a kapca.
2010. jún. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

így is van elég dolgom itthon, meg inkább idegesít, mint lenyugtat. szóval vasaljon az, aki szeret!

ha fontos alkalom van, persze nem megyek gyűrött cuccba, de ahova én ált. járok nem kell báli ruhában menni.

2010. jún. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem fontos. De csak ingeknél, nyári ruháknál. Egy farmert vagy elasztikus topot nem fogok vasalni.

Mondjuk én szeretem is csinálni :)

2010. jún. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Iszonyú ronda tud lenni egy vasalatlan póló vagy ing. Így én akármennyire is utálok vasalni, mindig megteszem. közben meg nézem a tv-t :)
2010. jún. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én fontosnak tartom, de nem vagyok hajlandó rászánni annyi időt, amennyit igényel. Választhatok: Vagy térdig érő retek van itthon, vagy kivasalom a ruhákat. Egyszerűen nincs rá időm. Ha véletlenül vmit vasalni kell, akkor szépen indulás előtt átvasalja az, aki fel akarja venni. A legnagyobb időpocsékolásnak tartom a vasalást, de persze én is jobban szeretem a vasalt ruhát, csak hát akkor valaki tolja még ki a napokat legalább 3 órával. Én eleve úgy teregetek, hogy egyáltalán ne legyenek gyűrödtek a ruhák, meg igyekszünk vasalást nem igénylő ruhákat venni. Hetente legalább 5x mosok, mire azt kivasalnám, se kaja nem lenne, se tisztaság. :) Meg még dolgozom is meg van egy 9 hónapos babám is. Ezért. :)
2010. jún. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!