Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Utálok vasalni. Vasaltattatok...

Utálok vasalni. Vasaltattatok már vasalást szolgáltató céggel? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Én még soha nem vasaltattam mással, de ha ennyire utálod én kivasalok neked jó pénzért:)
2010. ápr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én drágának és macerásnak találom ezt a fajta vasaltatást. Nem tetszik, hogy elviszik a ruhákat, nem tudom, hol vannak, valamint hogy 3-4000 alatt nem lehet megúszni egy vasalást. Ha csak hetente egyszer veszed igénybe, 12-16000 havonta csak vasalásra. Inkább vasalja ki a bejáónő itthon, kb ugyanennyit kap havonta, csak még ki is takarít.
2010. ápr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Havi 16 ezerért hány nap jár el takarítani a bejárónő? Ennyiért heti egyszer én is elmennék takarítani, meg vasalni, egy kis plusz jól jönne.
2010. ápr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Heti egyszer :)
2010. ápr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

akkor ne vasalj! :p

amúgy tényleg jó ötlet egy takarítónő, aki elvégzi ezt is, sok egyéb más mellett.

1 óra alatt ki lehet vasalni elég sok mindent, és ha mondjuk 1 ezrest adsz neki, sztem mindenki jól jár.


bár én pl. utálom, ha más nyúlkál a cuccaim közt, már 12 éves korom óta nem hagyom, h anyukám takarítson, vagy rendet rakjon a szobámba.

igaz, neki mániája még így is utasítgatni, h mit hova hogyan kéne :) pedig már rég nem lakunk együtt :)

2010. ápr. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
takarítónő :) ott nálatok kivasal. De én pl. nem is vasalok. Úgy teregetek, hogy ne legyen annyira gyűrött és a ruhákat vállfára lógatom és nem hajtogatom. Nincs időm erre. :) A párom is megérti. :)
2010. ápr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az hogy kell-e vasalni mosás után mosógéptől és mosási programtól is függ, nameg a ruha anyagától. Nekem vannak ruháim, amiket muszály vasalni, bárhogy terigetem ki. A vasaltatás tök jó ötlet, úgy tudom, már vidéken is van rá lehetőség. Most mindjárt szétnézek itt a neten, milyen vasalócég működik a környékünkön!!!
2010. máj. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Irigylem a problémáid :D;-)
2010. jún. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A hugomnak adtam szülinapi ajándéknak ilyet,Ő meg van vele elégedve egyik nap viszik másnap hozzák úgy ahogy kéred vállfán vagy hajtogatva.Kilóra megy 4-5 kg kb.10ezer ft.
2016. júl. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!