Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel kezdjem a vasalást? Az...

Barbara2012 kérdése:

Mivel kezdjem a vasalást? Az ujjával? Vagy a nagyobb felületeken kezdjem? A vasalás könnyitö szerek tényleg jok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyaka,ujja,eleje-háta a sorrend. Vasalást könnyítőt még nem használtam,de gőzölős vasalóval nincs is rá szükség.
2011. ápr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam inget vasalni, hogy nyaka, ujja, háta, eleje, de van aki másképp csinálja. Ki hogy szokta meg.
2011. ápr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Ujja, eleje, hátulja, legvégén a nyaka, ill. gallér.

Ha a nyakát, gallért vasalod legelőször, akkor forgatás közben (miközben a többi részt vasalod) óhatatlan, hogy a nyaka (gallér) meg ne gyűrődjön. Ezért, ha azt legutoljára vasalod, (és leginkább az látszik ki a zakó alól) mindig tükörsíma marad!

2011. ápr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gözölös a vasaló, köszönöm a segitségeket. Rám férnek a jó tanácsok.
2011. ápr. 12. 09:42
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Én így szoktam:

Nyaka állítva, eleje, háta, eleje (sorban), ujja, és a végén levasalom a gallért.

Vasaláskönnyítő szerekről nincs tapasztalatom, nekem sima desztillált vízzel is tökéletesen megy a vasalás :D

2011. ápr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Mindig a kis alkatrészektől kell haladni a nagyobbak felé, ezért: nyak, gallér, ujjak és a többi.

Ruhaiparban is így tanítják.

2011. ápr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segit.
2011. ápr. 12. 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!