Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van mosogatógéped?

Van mosogatógéped?

Figyelt kérdés

Én most gondolkodom rajta, mert konyhát újítunk, és szinte mindenki azt mondja, hogy vegyek én is, de én nem tudom elképzelni, hogy a gép mosogasson helyette. Pedig biztos könnyebb lenne két gyerek mellett.

Most nagyon vacilálok vele.


2015. máj. 3. 17:56
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. És milyen márkát ajánlotok? Nektek milyen van?
2015. máj. 3. 20:36
 12/17 anonim ***** válasza:
Van és semmi pénzért nem élnék nélküle! :-)
2015. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Bosch, 12 terítékes. Nagyon bevált.
2015. máj. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az én feleségem is nehezen állt rá, de elismerte, hogy jó a mosogatógép. Ha csak a szakmai oldalát nézem, a kezed max. 40-45 fokos vizet bír ki, a masina meg 60 fokos forróvízben mosogat. Jóval kevesebb vizet fogyaszt, mint egy átlagos folyóvizes mosogatás. Ha jól van minden adagoló (só, öblítő, mosogatószer) beállítva, akkor csillogó edényeket és poharakat vehetsz ki belőle.

Nyugi, marad neked is mosogatnivaló, mert ünnepeken a múzeális Herendi készletet ne tedd bele. A nagyon régi dolgok közül sok nem bírja a mosogatógépet...

2015. máj. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Egy nő találta fel a mosogatógépet, nem véletlen! :)


Én is ágáltam ellene, mondván, én is el tudok mosogatni... aztán a férjem rábeszélt. Azóta is töretlen a barátságunk!

Gyerekek mellett kincs! Főleg, ha az egyik kicsi. Turmix tartálya, millió pici tányérka, műanyag kanalak, cumisüvegek, de még a hőálló játékokat is bele tudod tenni fertőtleníteni.

Nálunk napi szinten megy, reggel elindítom, mire visszaérek a picivel az oviból, kész a mosogatás. Ha este indítom, mehetek én is pihenni, csinálhatok mást, amíg a gép dolgozik és reggel a tiszta konyha, üres mosogató vár.

Nagyon jól jön akkor is, ha nagytakarítás van, vagy befőzéskor ebben mosom át a befőttes üvegeket, tetőket. Portalanításkor berakom azokat a cuccokat, amik bírják a mosogatógépet. De kiválóan működik a hűtő műanyag rekeszeinél vagy a tűzhely zsíros részeinél, a dzsuvás kukatető is ragyogó lesz.

Vendégség után szintén kincset ér. Csak bepakolod a piszkos cuccokat és mehetsz a vendégekhez, nem kell órákig állni és mosogatni vagy várni, hogy elmenjenek a vendégek és este nekiállni.

Régebben rengeteg víz, mosogatószer, idegszálam ment rá, mire a kajás műanyag dobozokat tisztára sikáltam, de a gép teljesen zsírmentesre mossa.

A leggyakrabban használt programom 16 l vízzel mosogat. A tabletta sem drága vele, ha tudsz Dm-es kuponokat szerezni, én így veszem a Finish, Somat 90-100 db-os tablettáit 1500 Ft körül. A só, öblítő sem drága, mert hónapokig elég egy doboz/flakon.


Szóval, jöjjön az a gép, és hagyd, hogy mosogasson helyetted! :)

2015. máj. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
25 eve van, imadom .
2015. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
az enyem Bosh 14 teritekes. eddig volt Blanco es Fisher Paykel 2 fiokos de ez a legjobb.
2015. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!