Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van mosogatógéped?

Van mosogatógéped?

Figyelt kérdés

Én most gondolkodom rajta, mert konyhát újítunk, és szinte mindenki azt mondja, hogy vegyek én is, de én nem tudom elképzelni, hogy a gép mosogasson helyette. Pedig biztos könnyebb lenne két gyerek mellett.

Most nagyon vacilálok vele.


2015. máj. 3. 17:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2015. máj. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
77%
10 hónapja vettem egy használtat.Nem adnám semmiért.Bepakolsz máris rend van a konyhában,utána szárazon veszed ki és mehet a szekrénybe.ugyanolyan alap felszerelésnek kellene lennie mint a mosógépnek sztem
2015. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

Anyukám 15 évet vacillált rajta. Most kapott egyet és fogja a fejét, hogy eddig miért nem vett.

Mariskának hivja a volt főnöke után (nagyon szemét nő volt, és anyukám egy kis elégtételt érez, hogy Mariska mosogat nálunk:))

Minden tiszta, csíramentes, és lehet manikűröztetni. :)

2015. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
Van, közel 11 éve. Igaz, nálunk 4 gyerek van, rengeteg mosogatnivalót termelünk. Nemcsak a mosogatás része jó, hanem addig is van hová rakni a szennyes edényt.
2015. máj. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

'de én nem tudom elképzelni, hogy a gép mosogasson helyette.'


Ez most komoly??? Penzed lenne ra, helyed is lenne ra, lehetoseged is a konyhafelujitas soran, es ez tart vissza?


Tudod mit, ne vegyel. De gondolom a szonyeget is poroloval tisztitod porszivo helyett, es mosogep helyett mangorloval mosol egy teknoben...

2015. máj. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%
Kettő is van. Az egyik Pesten a lakásban, a másik Angliában. Itt kint vettünk egyet, és sokszor tényleg jó, hogy nem én mosogatok. Csak bepakolom este, és reggelre már kész is. Bár vannak poharak, tányérok (főleg a kedvenc mintás poharaim) amiket sosem teszek a mosogatógépbe. Otthon Pesten is van. Azt azért vettük, mert még azt hittük 2-3 év angliai élet után hazaköltözünk. De még nem, így az otthonit csak akkor használom ha nagyon ritkán hazamegyünk nyaralni. Én nagyon élvezem, hogy van mosogatógép.
2015. máj. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Van,kb 10 éve .Nálunk a "Juliska " mosogat.

Nagyon hiányozna ,ha nem lenne .

A teriték megválasztásnál oda kell figyelni .

Inkább alkalom adtán mosogasson 2 x,mint legtöbbször csak félig kihasználva .

2015. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hidd el, két gyerek mellett egy álom, ha van mosogatógéped. Mi a másodikat használjuk, 13 éve van.
2015. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem nincs, de rettenetesen vágyom rá. A konyha felújítás van az utolsók között, szóval én még éveket várok rá...


Azt el tudod képzelni, hogy a ruháidat gép mossa helyetted???


Ja, és ha esetleg szeretsz mosogatni, azért vacillálsz, heti 4x szívesen látlak. Én utálok mosogatni!!!

2015. máj. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Van.Nálunk Rozi mosogat.Én gyűlölök mosogatni,viszont a rendet szeretem,mindenki automatikusan rakja a Roziba a tányérját,még a 6 éves lányom is.Hetente 1-2x mosogatok rendesen,ha olyan van amit nem lehet betenni,v. pont a gépben van és kéne.Sokkal jobban mosogat,mint te kézzel,mert olyan hőfokon is tudsz mosni vele,amibe már bele sem nyúlsz kézzel.A műanyagról a zsiradék is eltűnik :-)
2015. máj. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!