Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van mosogatógéped?

Van mosogatógéped?

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 21:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%

Van.A legjobb találmány a mosógép mellett.Csak bepakolok , berakom a tablettát és megnyomok 1 gombot.Imádom.

Utáltam kézzel mosogatni.


3 gyerek mellett kell is.

2012. jún. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
Van! :D Kicsit megkönnyíti a dolgokat! :D Kezet csókolnék annak, aki kitalálta! :D
2012. jún. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
Van. A gyerekek előtt is volt, akkor is jó szolgálatot tett (igaz, csak 2-3 naponta kellett beindítanunk, addigra lett tele), de most, 4 gyerek mellett egyenesen kötelező darab, van olyan nap, hogy 2-3 program is lemegy.
2012. jún. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%
van de semmivel nem fogyaszt kevesebb energiát mint ha kézzel mosogatnál..max több időd van másra és ez éppen elég;)
2012. jún. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%
Nincs, mert csak teakonyhám van és abba sehogy nem fér el. De amint lesz lehetőségem, szerzek. A szüleimnek volt, imádtam :D
2012. jún. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
Van anyukámnak. Lókakit sem ér. Hangos, sokáig tart minden program, borzalmasan sokba kerülnek a mosószerek bele, és mindig mindent valamilyen mértékig koszosan hagy. És nem, nem használjuk rosszul, és nem is szériahibás a gép, még akkor sem, ha folyton van vm baja. Az alkatrészeit is rendszeresen pucoljuk. Sőt, a betevés előtt mindent letörlünk, lemosunk. Szóval csak plusz munkával jár.
2012. jún. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%

Utolsó akkor valami hiba van.


Az enyém Zanussi nem 200 ezer forintos gép és mégis mindig tisztára mos.A kajamaradékot kiszedem belőle kanállal , villával nem törölgetem előtte.


Tablettát használok.Öblítéshez pedig ecetet.


Én megvagyok vele elégedve.Akkor mos rosszul ha valamit rosszul rakok bele.De már van rutinom úgyhogy nem fordul elő.

Az általános programon amit használni szoktam van előmosás , felesleges előtt kézzel mosogatni a dolgokat.

2012. jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Vőlegényemmel tavaly költöztünk össze, azóta van nekünk, nagyon-nagyon örülök neki, sosem szerettem kézzel mosogatni.

Persze azért van, amit nem rakok bele a gépbe, de így is rengeteg időt spórolok. :)

2012. jún. 30. 23:10
 9/20 anonim ***** válasza:
48%

Nincs, nem is kéne.

Dolgoztam több konyhán is, csak úgy rakhattunk be mindent a gépbe, ha előtte elmostuk a mosogatóban, mert különben maradt rajta kajamaradék. Igazából csak a fertőtlenítés miatt hasznos, hiszen az ember keze nem bírná el azt a hőfokot, amin dolgozik a program.

Poharakat, bögréket esélytelen elmosni vele, annyira nem megy be a vízsugár.

És irtó gusztustalan, hogy miután befejeződik egy program, az ételmaradékos vízzel mossa a következőt.

Mikor kiszedtük a tányérokat, ahogy lement a program, sokszor síkosak voltak a tányérok, vagy az öblítőszer, vagy a mosogatószer maradványai miatt.

Meg nem is higiénikus. Tisztítani is nehéz, mind a négy mosogatógép, amivel életemben találkoztam, belül tele volt fekete penészfoltokkal.

2012. jún. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nekem nincs rossz tapasztalatom velük, még sosem volt olyan hogy nem mosott volna el valamit rendesen.
2012. júl. 1. 01:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!