Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van mosogatógéped?

Van mosogatógéped?

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 21:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
17%

Legalább a vizet lecserélitek mindennap?

Vagy a vízben rothadó ételdarabkákkal mossátok másnap meg harmadnap is a következő adagot?

2012. júl. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
20%
Meg aki írta, hogy régebben naponta nem is használták a gépet, ezek szerint napokig ott rohadt a gépben a tányéron lévő kaja? Húha!
2012. júl. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
53%
Nincs mosogatógépem.
2012. júl. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
21%
Látom, fáj az igazság...
2012. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nincs, de nagyon szeretnék!
2012. júl. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
67%

65%-os, szerintem kicsit túlliheged. A férjem, aki ilyen gépeket szerel, jót nevetne a hozzászólásaidon. Miért is használna ételmaradékos vizet? Láttál te már frissen (géppel) mosogatott edényeket, poharakat? Gyönyörű tiszták, szebbek, mint a kézzel mosottak.


És igen, mi bent hagyjuk akár 2-3 napra is az edényeket ha egyszerűen nem gyűlik össze egy gépnyi cucc, de képzeld, mi eleve nem teszünk kajamaradékos tányért a gépbe, előtte lekaparjuk. Voilá!

2012. júl. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
78%
Nincs, de egyáltalán nem szerepel az álmaim között. Nem hiszem el, hogy tisztábban mosogatna, mint én. Ráadásul szeretek mosogatni. Nálam sosem áll a szennyes edény.De már törölgetni nem szeretek.
2012. júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
67%
Nekem 12 éve van ugyanaz a gépem, és semmi probléma vele. Nem mosom előtte el az edényeket, nem törölgetem le, csak belerakom. Nekem is volt, hogy 2 napig is benne állt a szennyes, mert nem volt tele, és nem akartam beindítani. De gyönyörűen tisztára mos mindent. Kevesebb vizet használ, mint kézi mosogatásnál, és az áramot sem zabálja. Nem kell bele venni a legdrágább mosogatószert, és én is ecetet használok öblítésre.
2012. júl. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
56%
nekünk volt csak le éget a motorja... azt kézzel mosogat már anyám
2012. júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
78%

Nekem már 15 éve van mosogato gépem ,már ez a második.

De ösze sem lehet hasonlitani az eredményt a kézi mosogatásal. Mert itt minden edény ugy nézki mintha külön külön ki lenne galancolva fényesitve én pl utáltam a villák közeit még keféfel külön pucolgatni ,hogy ne maradjon ételmaradék közte.Itt biztos vagyok benne,hogy tiszta.Nem beszélve arrol,hogy milyen nagy segitség akkor amikkor sok munkám van.Nálam is elö fordul ,hogy csak kétnaponként indittom el a gépet le szoktam a maradékot öbliteni a viz csap alatt két perc és ugy nem büdös.

2012. júl. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!