Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy lehet a lepkeszunyog...

Hogy lehet a lepkeszunyog larvajat kiirtani? Fekete féreg a wc alján a vízben?

Figyelt kérdés

#fekete #féreg #a wc-ben
2015. febr. 26. 14:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mindenképpen, ha faltól-falig terül el az olaj. A baj az, hogy a lyuk túloldalán ugyancsak légrés van. Tehát valahogy át kéne nyomni megfelelő mennyiségű olajat a túlfelére is a luknak...
2015. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mozognak ,tekeregnek.A legtöbb 3db amit egyszerre láttam de megszeretném szüntetni.Többen is írtak erről észleltek ilyet de hogy mi lett utána azt nem irták ,kivéve az első hozzászóló.Köszönök minden hozzászólást.Pl.a tartály valóban?
2015. febr. 27. 20:40
 13/14 anonim ***** válasza:
Igazából nem értem, hogy miért lényeges a dolog, naponta többször is lehúzod a wc-t, ilyenkor mindig kiürül az aktuális termés, tehát kikelni nem igazán tudnak. De ez csak az én problémám, ne foglalkozz vele :)
2015. febr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretném ha kifejlődnének mert elvileg ezek szúnyog lárvák.Nem normális szerintem.A parazitológián azt mondták hoztak már be ilyet és nagyon szívósak.Nem a megszokott szúnyogok.kb.600 fajtája ismert de itt keveset tudnak róla.Nagyon pici a kifejlett állat nem láttam olyat csak a neten .Állítólag még a szúnyoghálón is átmennek.
2015. febr. 27. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!