Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy lehet a lepkeszunyog...

Hogy lehet a lepkeszunyog larvajat kiirtani? Fekete féreg a wc alján a vízben?

Figyelt kérdés

#fekete #féreg #a wc-ben
2015. febr. 26. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
En kisósavaztam a lefolyókat,azóta nincs.
2015. febr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!Baromi ijesztő!Kipróbálom.
2015. febr. 26. 16:34
 3/14 anonim ***** válasza:
Bármilyen agresszívebb vegyszer megteszi. Hipó, domestos, sósav, lefolyótisztító, vízkőoldó, stb. Fél deci a wc-be este, reggelre szépen eltávoznak.
2015. febr. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon ellenállóak egy üveg sanytol este és reggel ott voltak.Nem mindig jönnek elő.Kipróbálok most több mindent.Sósavat is!
2015. febr. 27. 06:13
 5/14 anonim ***** válasza:
Csak különböző vegyszereket ne öntözgess össze, mert egészségre káros gázok fejlődhetnek. Mindig csak egyesével használd.
2015. febr. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen ez nagyon fontos ,gondoltam is rá ki kellene irni .Köszönöm!
2015. febr. 27. 08:38
 7/14 A kérdező kommentje:
Domestos zéró a zselés ami függőleges helyen is megmarad nem sikerult.Lehuztam es ujra ott van.
2015. febr. 27. 18:14
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát ha a Domestos nem pusztítja ki, akkor az nem élőlény. A Domestosban lévő nátrium-hipoklorit ugyanis erősen roncsolja az élőszövetet (és úgy általában a szerves anyagokat). Nem tudom milyen a zselés, nekem sose volt, de lehet hogy nem oldódott fel rendesen. Ha nem tetted volna, akkor a wc-kefével kavard össze a wc-lukban a vizet, miután beleöntötted a vegyszert. Ezt érdemes mindegyik etapban megtenni, hogy biztosan jól elkeveredjen a vízben.

Esetleg keress olyan vegyszert, amelyiknek van NaOH (nátrium-hidroxid) tartalma, az még agresszívebben eszi a szerves anyagot. Ha találsz, és az sem tünteti el a fekete valamiket, akkor az tuti nem élőlény/szerves dolog a wc-dben.

2015. febr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Lehuztam es ujra ott van."


Biztos hogy nem a tartályban szaporodtak el, és onnan engeded velük állandóan tele a lukat?

2015. febr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A tartályra nem gondoltam.Lehúzom, figyelem.Víz már nem jön várok és egyszer csak előjönnek. Talán feljebb a hátsó részen a csövön ahova nem jut a szer?Kivettünk kettőt egyiket ott hagytam ahol bevizsgáltattam.A másikra vizet engedtünk egy üvegben és étolajat öntöttünk a vízre.Ettől elpusztult de a wcben nem tudom működne-e ? Lezárná annyira hogy ne kapjanak oxigént.
2015. febr. 27. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!