Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Heti hányszor mostok? Hány főre?

Heti hányszor mostok? Hány főre?

Figyelt kérdés

nekünk nincs mosógépünk, a lépcsőházban van mosoda, ahova heti 3x megyek, 2adagot mosni =6 mosás a héten. szerintem ez nagyon sok, csak ketten vagyunk a barátommal. (és 10ből 8 ruha az övé, csak hát ő nem tudja mit hogy kell)


kíváncsi vagyok másoknál mi a helyzet

N27


2014. dec. 3. 16:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, hogy hány kilós a mosógép, az nem mindegy :)

Mi is ketten vagyunk, nemrég vettünk 6 kilós gépet, azzal kb. 4 mosás hetente.

2014. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Mi is ketten vagyunk, a párom hetente 2x jár sportolni, én 1x.

2x mosok 2 adagot, tehát ez összesen 4 mosás a sportruházattal, olykor törülközővel, olykor konyharuhákkal és plédekkel együtt. 5kg-os a mosógép.

2014. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


hatalmas ipari gépek vannak,nem tudom hány kilósok lehetnek(de nem pakolom csordultig)

2014. dec. 4. 00:18
 14/17 anonim ***** válasza:
Nálunk nekem nőként van több ruhám. A párom simán elvan egy hétig ugyanabban a farmerben, én nem. Meg általában hamar koszos lesz, ugyanúgy a felső is :D Plusz sportolok, az is plusz ruha, plusz a pizsi, az hetente 2x-3x cserélem, a törölközőket heti 2x, azt külön mosásba rakom, mert azt 60 fokon mosom. Simán összejön a heti 6 mosás.
2014. dec. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
2-3 naponta 2 adagot. Ha összegyűlik annyi törülköző akkor az a 3. adag,
2014. dec. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Magam,ra es a lanyomra heti ketszer mosok,kb 6-6 adag ruhat. Ne azert mert sok,hanem szetvalogatva ennyi,kulon feketek,szinesek feherek stb. Most apa is haza jott kulfoldrol,igy szerintem heti 3 max 4 x 6 adag ruha lesz a mosas.
2014. dec. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
hallod befosok! mai világba már mosni se tudtok?
2014. dec. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!