Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 gyerekesek! Hányszor mostok...

3 gyerekesek! Hányszor mostok 1 héten?

Figyelt kérdés
2014. nov. 21. 17:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Átlagban 5-ször. Elég nagy a mosógépem.
2014. nov. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan csak kettő van, de én nem győzök mosni. Kb. minden másnap, de max. harmadnap, attól függ, hogy mikorra szárad meg az előző adag.

Szerintem a heti 4-5 simán megvan, mert van, hogy két adagot is kimosok egy nap, attól függ mennyi hely marad a szárítón.

2014. nov. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Minden másnap mosok, és mivel a kandalló elé teszem a szárogatót, 1 nap alatt meg is szárad :)
2014. nov. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekünk még 1hónapig van 2 gyerkőc, aztán 3lesz. De katasztrófa volt a helyzet. Folyton ránktornyosult 2kosárnyi szennyes, pedig minden másnap mostam 1-2adagot. Csak azért nem gyakrabban, mert nem száradt meg, és nem volt hova tenni. Tudtuk, h 3nál ez csak romlani fog, így megoldás kellett. Vettünk egy szárítógépet. Sajnos elég borsos volt az ára, de minden pénzt megért. (Lehe részletre is venni ilyeneket 0%kal) Azóta csak akkor mosok, ha 1kosár megtelik. Ez max 2x egy héten. Reggel még koszos, estére már tiszta, száraz. Imádom.

Ha megszületik a kicsi, gondolom kb 3x fogok mosni.

2014. nov. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Utolso, nekunk a mosogrp szaritos, en is szeretem de sajnos sok ruhanal nem tudjuk hasznalni mert nem birja el a kenyedebb darab, vagy ami nyomott mintas, csipkes... Viszont mar igy is nagy segitseg agynemuknel, torolkozoknel... Imadom. Nyaron az udvaron szaradnak a ruhak, mi 4-en vagyunk, de minden nap mosok szinte valamit, kiveve hetvegen.
2014. nov. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hat nalam is minden masnap van mosas nem gyozom 3 gyerek van itt is!
2014. nov. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

3 gyerek, napi 1 adagot mosok. Felváltva színes, fekete, fehér.

Ezek csak a ruhák.

Ezen kívül heti egyszer mosom az összes törölközőt és 2 hetente az összes ágyneműt.

Mindig a radiátor elé teszem a szárítót.

Egy nap egy mosás mehet le, különben penészedik a lakás :S

nyáron más, akkor moshatok többet is, mert akkor kirakom az erkélyre

Megjegyzem, időm sincs többet mosni, mint egy, mert dolgozom, utána este szoktam azt az egyet is berakni. MÁsnap este leszedem, kivasalom és már teregetm is ki az új adagot.


És mindig elmondom, minden áldott nap, hogy engem tuti hogy teregetés közben fog érni a vég.

És mire a 3 gyerek kis apró zoknijait kiteregetem, a hajam is kihullik.

2014. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Minden nap lemegy nálunk is egy, de van, hogy két mosás. Kicsik még a gyerekek, és hárman vannak. Nekem szárítós mosógépem van, és én is imádom.
2014. nov. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Akkor nem vagyok egyedül. Már kezdtem azt hinni, hogy én csinálom rosszul, mert annyi a szennyesünk, mintha egy egész hadsereg lakna itt. 2 db 4 emeletes szárítóm van, minden 2. nap mosok legalább 1 adagot, sokszor kettőt.

Ez nagyon nem jó az asztmás gyerekeimnek meg a férjemnek, így kirakom a száradó ruhákat a lépcsőházba. Családi ház, így senkit nem zavar.

Nagy vágyam egy szárítógép. Ki is néztem egyet, de rájöttünk, hogy nem fér el a fürdőbe.

2014. nov. 21. 21:19
 10/13 anonim ***** válasza:

Én írtam először a szárítógépet.

Nekünk se férne el csak úgy simán. A mosógép tetejére került. Elvileg kellene hozzá vmi köztes tartó elem, ami kb plusz 20ezer lett volna, de szerencsénkre ismerősünk dolgozik a boltban ahol vettük, és mondta, h teljesen fölösleges, lehúzás az egész. És tényleg, semmi értelme se lett volna, egy tornádó se döntené le róla olyan stabil. (Az mondjuk igaz, h direct drive-os mosógépünk van, még centrizésnél se rázkódik szinte semmit se.)

Mi azért vettük a külön szárítót, mert a 2 az 1ben gépekről nem túl jó vélemények vannak.

2014. nov. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!