Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan kell kézzel mosni?

Hogyan kell kézzel mosni?

Figyelt kérdés
Nincs mosógépem, így kézzel kell majd mosnom, mit szerezzek be hozzá? Mire figyeljek? Milyen szerrel csináljam?
2014. szept. 29. 09:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem a mosógép ára miatt nem tudok most beszerezni egyet, hanem nincs hova tenni sajnos. Egy két hónapig így lesz. Amúgy mi mindig ecettel mostunk, mármint a mosógép öblítős tartályába ecetet szoktunk önteni, és bele még pár csepp illóolajat is. Levendula, citrom, narancs, mikor mit, nagyon jó úgy, eleinte én is szkeptikus voltam, anyukám kezdte el ezt az ecet dolgot, és igaza volt, hogy jobb. :D
2014. szept. 30. 11:37
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, megfogadom őket. :)
2014. szept. 30. 11:41
 13/13 anonim ***** válasza:

#10: Személy szerint tizedannyi vegyi anyagot használok, mint amit mondanak, vagy semennyit. Az intenzív szagot anyósnál járt ruhákon érzem. Mivel az öblítők illatosak, ez valamennyire nyilván átkerül a ruhára, na nekem ez a baj. Ne szagosítsa egyáltalán. Párszor használtam ibolyás illóolajat az ecet mellé, poénos, de nekem az is teljesen felesleges.

Kézzel pedig szintén sima vizet használtam, nekem megfelelt.

2014. szept. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!